Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

www.wskiz.edu »

Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu


Miasto:Poznań
Rok założenia:1997
Ilość studentów:2000


WSKiZ to uczelnia nowoczesna i przyjazna studentom. Nasza uczelnia przygotowuje do zawodu i stwarza studentom wiele możliwości rozwoju osobistego czy rozwijania własnych zainteresowań. WSKiZ uczy nie tylko teorii, ale także praktyki, co zwiększa szanse na rynku pracy. WSKiZ jest praktycznie najlepsza!

Nasze wartości
Na co dzień w działalności Uczelni kierujemy się czterema podstawowymi zasadami, które określają nasze priorytety. Najważniejsze wartości naszej uczelni to:
- praktyczność
- możliwości
- równowaga
- przyjazny charakter

Naszej uczelni przyświeca idea praktyczności. Staramy się stworzyć studentom warunki do rzetelnej nauki, zdobywania wiedzy i umiejętności niezbędnych w praktyce. Potwierdzeniem wysokiego poziomu kształcenia w WSKiZ jest wieloletnia jej współpraca z biznesem (praktyki, staże), która zaowocowała m.in. 1. miejscem uczelni w Wielkopolsce w rankingu Newsweek (2008 r.).

Chcemy zapewnić naszym studentom maksimum możliwości związanych zarówno z rozwojem własnych zainteresowań, jak i rozwojem osobistym. Organizujemy dodatkowe zajęcia w formie kół naukowych, zapewniamy dodatkowe szkolenia (np. warsztaty grafiki komputerowej, kursy CISCO, Microsoft, TUV), tworzymy nowoczesne zaplecze dydaktyczne.

Dbamy o zachowanie równowagi, czyli zapewnienie optymalnych proporcji pomiędzy nauką, pracą i życiem prywatnym. Zdajemy sobie sprawę, iż znaczna część naszych studentów musi pogodzić studia z pracą zawodową. Dlatego dostosowujemy charakter oraz intensywność zajęć do możliwości naszych studentów.

7 powodów, dla których warto u nas studiować:
1. Zdobywasz praktyczną wiedzę i umiejętności
2. Zwiększasz szanse na atrakcyjną i dobrze płatną pracę
3. Korzystasz z doświadczenia naszych zagranicznych partnerów
4. Korzystasz z praktyk i możliwości pracy dla renomowanych firm
5. Studiujesz bezpiecznie ()(możliwość ubezpieczenia czesnego)
6. Zdobywasz przydatne certyfikaty (np. Microsoft, CISCO)
7. Możesz otrzymać wsparcie finansowe (program stypendialny).