Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Referencje

Dr Jacek Radomski, Przewodniczący Wielkopolskiej Sieci Biur Karier

Cieszę się, że powstała platforma profesjonalnie i wyłącznie traktująca o rozwoju zawodowym studentów i absolwentów oraz skutecznie łącząca najlepszych absolwentów z pracodawcami.

Rynek pracy zasilany jest co roku przez setki tysięcy dobrze wykształconych absolwentów. Pracodawcy zwracają jednak uwagę, że brak im niezbędnych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego wyniesionego z wysokiej jakości praktyk i staży. Rozwiązaniem tych problemów jest poprawa komunikacji między uczelniami, środowiskiem biznesowym oraz studentami, toteż ogromnie cieszę się z dynamicznego rozwoju portalu Youngpro.pl

Młodzi profesjonaliści dzięki Youngpro uczą się wymagań rynku pracy i mają z nim bieżący kontakt. Aplikują na dedykowane im oferty pracy mając przy tym okazję zapoznania się z kulturą korporacyjną i wymaganiami pracodawców. Ci z kolei skutecznie promują swoją markę i bezpośrednio komunikują się z wybranymi kandydatami. Co więcej eksperci HR, reprezentujący różne branże, dzielą się swoją wiedzą i udzielają komentarzy w publikowanych tu artykułach.

Szczególnie polecam program szkoleń e-learningowych opracowanych przez Biuro Promocji Zawodowej Studentów i Absolwnetów UAM.

Miło mi zarekomendować pracodawcom, uczelniom oraz oczywiście wszystkim młodym profesjonalistom portal Youngpro.pl, który kompleksowo łączy rynek pracy

Iwona Mitros, Marketing Coordinator Grafton Recruitment Polska

W Grafton Recruitment odpowiadam za marketing rekrutacyjny. Codziennie staramy się dotrzeć z naszymi ofertami pracy oraz wskazówkami do szerokiego wachlarza potencjalnych kandydatów, poczynając od studentów a kończąc na managerach. Studenci i absolwenci są bardzo cennymi kandydatami dlatego cieszę się, że powstał kompleksowy serwis dedykowany do tej grupy odbiorców.

Decydując się na współpracę z portalem docierającym do studentów i absolwentów zawsze zwracam uwagę na estetykę serwisu oraz zawartość merytoryczną. Ważne aby publikowane ogłoszenia na pewno były dedykowane do wskazanej grupy oraz aby każdy użytkownik mógł w łatwy i przejrzysty sposób odszukać niezbędne informacje.

W przypadku decyzji o rozpoczęciu współpracy z serwisem Youngpro.pl nie miałam takich obaw. Użytkownicy tego portalu doskonale rozumieją w jakim celu korzystają z tej strony – tematyka rozwoju zawodowego i wymagań rynku pracy interesuje studentów i absolwentów, którzy świadomie i odpowiedzialnie budują swoją ścieżkę kariery a jest to grupa najbardziej pożądanych przez pracodawców młodych profesjonalistów. Co więcej, merytoryczny charakter strony czyni z niej optymalną pod względem wizerunkowym przestrzeń dla działań marketingu rekrutacyjnego.