Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

ZETO S.A.

http://www.zeto.com.pl »
Branża:IT
Wielkość firmy: duży pracodawca (50-249 pracowników)
Rok założenia:1965

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: nie
Rekrutacje na staże: nie
ZETO S.A. w Poznaniu jest firmą o bogatej tradycji informatycznej. Legitymuje się 45-letnią działalnością na rynku usług informatycznych, aktywnie dostosowując się do wymagań Klientów oraz aktualnych uwarunkowań rynkowych. Od 1992 roku funkcjonuje w formule spółki akcyjnej.

Firma przygotowana jest do rozwiązywania złożonych problemów informatycznych Klientów, dysponuje dużym potencjałem usługowym, profesjonalną wiedzą, nowoczesnymi technologiami, umożliwiającymi naszym Klientom wyłączną koncentrację na swojej podstawowej działalności, a w konsekwencji osiąganie biznesowych sukcesów.

Profesjonalizm, wysokie kwalifikacje pracowników, stosowane wyłącznie najnowsze rozwiązania technologiczne oraz wykorzystywany nowoczesny sprzęt komputerowy, dają naszym Klientom gwarancję stabilności i wiarygodności usług oraz pozwalają rzetelnie wywiązywać się z przyjętych zobowiązań. Wsparciem w tym zakresie są wdrożone i stosowane w firmie od lat Polityka Jakości oraz Polityka Bezpieczeństwa Informacji gwarantujące Klientom wysoki poziom satysfakcji.

Rozwój ZETO S.A. w Poznaniu opiera się o dwa założenia: utrzymanie tempa absorpcji i zastosowań nowoczesnych, światowych technologii informatycznych, konsekwentne stosowanie zasady wpisania w strategię firmy Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji i Jakością.

Główne produkty:


produkt [foto] Outsourcing IT
Umożliwiamy Klientom skoncentrowanie się na ich podstawowej działalności zapewniając kompleksową obsługę informatyczną. Oferujemy między innymi wynajem systemów wspomagających zarządzanie i usługi Data Center.
produkt [foto] Systemy wspomagające zarządzanie
Oferujemy zintegrowane systemy klasy MRP II / ERP najlepszych polskich i światowych producentów, projektujemy i wdrażamy portale korporacyjne, oraz dostarczamy dedykowane rozwiązania branżowe opracowane przez naszą firmę.
produkt [foto] Usługi
Świadczymy między innymi usługi z zakresu zapewnienia bezpieczeństwa informatycznego, projektowania i utrzymania sieci LAN, WAN (w tym VoIP), dostaw serwerów, macierzy dyskowych i sprzętu komputerowego, oraz kompleksowe usługi związane z podpisem elektronicznym i szkoleniami informatycznymi.