Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Young Project Management Program

http://www.ypmp.pl »

Laureaci

Wojciech Niedzielski - Transsystem
Zwycięstwo w konkursie Young Project Management Program to rewelacyjna przygoda, szansa na ciekawą praktykę jako asystent Project Managera a także poznanie niesamowitych ludzi. Uważam, że takie konkursy jak YPMP to walka o własną przyszłość. Warto wziąć udział w YPMP przede wszystkim ze względu na doświadczenie, które można zdobyć. Praktyka wygrana w konkursie wiąże się z realizowaniem projektu, a doświadczeni menedżerowie, pomagają w realizacji i nie boją się powierzania odpowiedzialności. Dzięki YPMP znalazłem się w organizacji Young Crew Polska, która pozwala mi dalej się rozwijać w kierunku profesjalnego zarządzania projektami. Nie zwlekaj, już dziś zgłoś się do YPMP 11 - bo warto.Przemysław Turek - Firma 2000

YPMP - To nowe doświadczenia, ciekawi ludzie, ale przede wszystkim czas wytężonej pracy, efektywnej nauki, zdobywania wiedzy, która musiała zaprocentować To niezapomniana przygoda, która okazała się kamieniem milowym w budowaniu drogi własnego sukcesu.
Dzięki uczestnictwu w YPMP2010 mogłem odbyć praktyki w FIRMIE 2000, poznając zasady oraz metodykę Zarządzania Projektami pochodzącymi z Funduszy Europejskich. Znakomita kadra, interesujące projekty, różnorodność realizowanych zadań okazały się skarbnicą wiedzy biznesowej.
Podjęta współpraca nie była jedynie krótkim epizodem ale trwałym wydarzeniem. Wszystkim uczestnikom konkursu życzę zatem, równie pomyślnego rozwoju kariery zawodowej.


Natalia Majcher - Sescom

Jako finalistka konkursu YPMP 10 odbyłam praktykę w firmie Sescom S.A. Firma ta zajmuje się obsługą techniczną i konserwacji klimatyzacji i innych urządzeń technicznych w różnych placówkach sieciowych. W ramach mojej pracy zajmowałam się aktualizacją dokumentacji bieżącej, pomagałam przy raportowaniu oraz brałam udział w pracach zespołu zajmującego się optymalizacją zarządzania projektami.Agnieszka Skalska - K2Consulting

Podczas praktyk miałam przyjemność uczestniczyć w dwóch projektach aktualnie prowadzonych i o różnym stopniu zaawansowania. Od razu zostałam rzucona na ?głęboką wodę, ale dzięki temu szybko i efektywnie zapoznałam się z obszarami biznesowymi dotychczas mi nieznanymi. Dzięki wsparciu kadry zarządzającej K2 Consulting upewniłam się, że to, co chcę robić w życiu to zarządzać projektami. Zarazili mnie swoją pasją, zaangażowaniem i entuzjazmem. Otrzymałam więcej niż oczekiwałam. K2 Consulting to zespół wspaniałych ludzi o bardzo wysokich kompetencjach menadżerskich i życiowym podejściu. Po odbyciu praktyk K2 Consulting przyjęło mnie do zespołu i takiej adaptacji społeczno-zawodowej życzę wszystkim rozpoczynającym swoją pierwszą pracę.


Łukasz Olechnowicz - GIWK
Wygrana w konkursie YPMP pozwoliła mi nie tylko odbyć wartościowe praktyki w jednej z gdańskich firm, ale również dalej się w niej rozwijać. Od czerwca 2010 roku pracuję w GIWK Sp z o.o. jako członek zespołu odpowiedzialnego za wdrożenie metodyki zarządzania projektami w firmie. W tym czasie poszerzyłem swoją wiedzę i umiejętności wykonując złożone zadania projektowe. Serdecznie polecam udział w konkursie.Radosław Waszkiewicz - Carrywater Consulting

Jako laureat YPMP 10 miałem przyjemność odbyć staż w Carrywater Consulting Sp. z o.o. Pomimo relatywnie krótkiego stażu (trzy miesiące) miałem okazję poznać specyfikę firm z kilku branż (branży telekomunikacyjnej, energetycznej oraz mediów). Bardzo cennym doświadczeniem była (i jest nadal) obserwacja praw rządzących światem biznesu, z którym "zderzałem" się po raz pierwszy z uwagi na moje techniczne wykształcenie. Kadra doświadczonych managerów firmy stanowiła często źródło wiedzy i wsparcia w chwilach niepewności oraz mnożących się pytań. To właśnie poczucie "eksplorowania" nieznanych mi dotąd obszarów wiedzy, różnorodność zadań i ich kontekstów, przyjemna atmosfera pracy oraz perspektywa rozwoju jest, moim zdaniem, największym atutem stażu w tej firmie. Cieszę się, że mogę dalej współpracować z Carrywater Consulting.