Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Young Project Management Program

http://www.ypmp.pl »

Praktyki w firmachK2Consulting - Konsultanci K2 Consulting to osoby z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów informatycznych i reorganizacyjnych. Posiadają dogłębną wiedzę i umiejętności w obszarach zarządzania projektami, zarządzania przedsiębiorstwem, inżynierii oprogramowania oraz przywództwa, motywacji, komunikacji, mediacji i negocjacji. W realizowanych projektach K2 Consulting wykorzystuje najlepsze praktyki i międzynarodowe standardy, za każdym razem adaptując je do potrzeb realizowanego projektu. Dostarcza oczekiwane rezultaty i produkty o wymaganej jakości w uzgodnionych terminach i budżecie, za każdym razem, bez względu na obiektywne trudności i wysoki poziom ryzyka, jaki towarzyszy wdrażaniu zmian organizacyjnych i systemowych.


Transsystem - Transsystem liderem systemów transportu technologicznego oraz uznanym partnerem w realizacji projektów na rynkach polskim i zagranicznych. Dostarcza systemowe rozwiązania obejmujące koncepcję, projekt, wykonanie, montaż i serwis dla przemysłu motoryzacyjnego, energetycznego, i wielu innych. Pomaga firmom w rozwoju.


Flextronics - Flextronics International Ltd. jest światowej klasy dostawcą szeroko pojętych usług produkcyjnych w branży elektronicznej - EMS (Electronic Manufacturing Service). Jako producent kontraktowy Flextronics wyróżnia się najwyższym poziomem technologii i miniaturyzacji. Firma świadczy swoje usługi największym, markowym producentom sprzętu elektronicznego wywodzącym się z kluczowych segmentów rynku. Główna siedziba firmy znajduje się w Singapurze, natomiast odziały zlokalizowane są w 30 krajach na czterech kontynentach. Obecność na wielu rynkach, w strategicznych miejscach na świecie sprawia, że Flextronics ma bezpośredni dostęp do kluczowych sektorów rynku. Dzięki szybkiej reakcji na rosnące wymagania klientów, firma kreuje najnowsze trendy w dziedzinie elektroniki.


FreecoNet - obecnie jeden z wiodących usługodawców telefonii internetowej w Polsce. Platforma została stworzona we wrześniu 2006 roku przez zespół specjalistów Datera SA - firmy technologicznej, która projektuje oraz wdraża nowoczesne i zaawansowane rozwiązania telekomunikacyjne. Swoją popularność zawdzięcza unikatowym, w skali światowej, cechom platformy VoIP. Oferuje bowiem darmowe rozmowy pomiędzy wszystkimi zarejestrowanymi na platformie numerami telefonów. Nie ma znaczenia od jakiego operatora pochodzą te numery i w jakich krajach mieszkają ich użytkownicy.