Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

WITTCHEN S.A.

http://www.wittchen.com »
Branża:Sprzedaż
Wielkość firmy: korporacja (>250 pracowników)
Rok założenia:1990

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: nie
Rekrutacje na staże: nie
WITTCHEN SA to firma z branży ekskluzywnej galanterii skórzanej. Sprzedaż prowadzi poprzez rozległą sieć własnych Salonów Firmowych i stoisk patronackich w całym kraju. Obsługuje również klientów instytucjonalnych, prężnie rozwija działalność eksportową, a także sprzedaż za pośrednictwem Internetu. Misją firmy jest „Twórcze i eleganckie budowanie marki WITTCHEN przez ludzi dla ludzi.

Przykładamy wielką wagę do najwyższej jakości, dlatego wszystkie nasze produkty wykonywane są ręcznie, w tradycyjnej technologii „hand made”. Każdy wyrób opatrzony jest indywidualnym Certyfikatem Autentyczności, który jest gwarancją oryginalności i najwyższej klasy produktu. Przywiązanie do detalu, wyjątkowe wzornictwo, perfekcyjne szycie to elementy wyróżniające naszą markę. 

Marka WITTCHEN jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, które potwierdzają jej pozycję na rynku dóbr luksusowych. Wszystkie wyroby WITTCHEN są sygnowane charakterystycznym logo, które potwierdza klasę i ekskluzywność każdego produktu. Klienci cenią produkty marki za elegancki styl, najwyższą jakość oraz doskonałe wykończenie. 

WITTCHEN jest jednym z największych zakładów pracy chronionej w Polsce. Od wielu lat firma otacza troskliwą opieką zakład dla dzieci niedowidzących i niewidomych w Laskach.