Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Wielkopolski Instytut Jakości

http://www.wnj.pl »

Kariera w WIJ


Ludzie w Wielkopolskim Instytucie Jakości


Małgorzata Pawłowska:
- Pracownicy WIJ to zespół prawdziwych profesjonalistów, którzy znakomicie znają się na swojej pracy i są jej całkowicie oddani.

Dorota Bronowicka:
- Dzięki zebranym informacjom na temat danej firmy i wiedzy, którą posiadają potrafią pomóc. Profesjonalizm, rzetelność, kompetencja i chęć pomocy, która leży również w ich obowiązkach jest wystarczającą wizytówką dla nich. Dodatkowym plusem jest fakt, że są to ludzie sympatyczni i komunikatywni.

Wielkopolski Instytut Jakości furtką do kariery


Małgorzata Pawłowska:
- WIJ oferuje praktyki dla studentów bardzo różnych kierunków, na których mają szansę wykorzystać swoją wiedzę teoretyczną, a także zdobyć praktyczne doświadczenie. Mają szansę od środka poznać mechanizmy funkcjonowania rynku oraz kontaktować się z  przedsiębiorcami z różnych branż.

Dorota Bronowicka:
- Instytut pozwala na współpracę z firmami z szerokiej palety branż, które są na rynku od lat jednak dopiero teraz się wybijają. Daje to szerokie pole działanie jak i możliwość indywidualnego rozwoju przy współpracy z doświadczonymi osobami.

Wielkopolski Instytut jakości dla firm i organizacji


Małgorzata Pawłowska
- Instytut oferuje przedsiębiorstwom szereg usług, które mogą im pomóc w zwiększeniu ich konkurencyjności na rynku oraz podniesieniu efektywności, poprzez wewnętrzną reorganizację.

Są to punkty konsultacyjne, szkolenia i pomoc w pozyskiwaniu funduszy unijnych, a także działania proinnowacyjne, jak audyty technologiczne i transfery technologii. Celem tych ostatnich jest zidentyfikowanie wadliwie funkcjonujących elementów wewnątrz firmy oraz błędów w jej relacji z otoczeniem i przygotowanie planu uzdrowienia przedsiębiorstwa.

Współpraca z Wielkopolskim Instytutem Jakości pozwoli przedsiębiorstwu nie tylko usprawnić swoje działania, ale także – poprzez udział w Programach Wielkopolskiej Jakości i w konkursie o Wielkopolską Nagrodę Jakości – zdobyć zaufanie klientów oraz umocnić swoją pozycję na rynku.