Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Wielkopolski Instytut Jakości

http://www.wnj.pl »
Branża:Doradztwo / Konsulting
Wielkość firmy: średnia firma (10-49 pracowników)
Rok założenia:2002

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: nie
Rekrutacje na staże: nie
Certyfikacja, pomoc w zarządzaniu, kwalifikowane doradztwo to tylko niektóre usługi Wielkopolskiego Instytutu Jakości. Afiliowana przy Unii Wielkopolan placówka wspiera wielkopolską przedsiębiorczość. Wiele z usług Instytutu może być świadczonych nieodpłatnie.

Instytut jest znanym i cenionym doradcą gospodarczym. Pomaga pozyskiwać pieniądze z Unii Europejskiej, świadczy usługi proinnowacyjne. Wspiera transfer technologii. Wykonuje audyty technologiczne.

Wielkopolski Instytut Jakości zajmuje się również projektowaniem, wdrażaniem i doskonaleniem systemów jakości i zarządzania zgodnych z obowiązującymi międzynarodowymi normami, wdrażaniem TQM.

Organizacje (przedsiębiorstwa i instytucje) uczestniczące w Programach Wielkopolskiej Jakości podlegają ocenie według kryteriów Modelu EFQM (Europejskiej Fundacji Zarządzania Jakością).

EFQM to najbardziej kompleksowe i zaawansowane narzędzie doskonalenia zarządzania w Europie. Programy Wielkopolskiej Jakości są wpisane w Europejski System Wyróżnień i Nagród Jakości, realizowany w całej Europie pod egidą Europejskiej Fundacji Zarządzania Jakością (EFQM) w Brukseli.