Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Vector On-Line Sp. z o.o.

http://www.vol.com.pl/ »
Branża:IT
Wielkość firmy: średnia firma (10-49 pracowników)
Rok założenia:

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: nie
Rekrutacje na staże: nie

Firma Vector On-Line Sp. z o.o. to specjaliści od budowania środowiska IT, które wspiera konkurencyjność przedsiębiorstw. Vector On-line wspiera maksymalizację zysku przedsiębiorstw projektując i optymalnym kosztem budując środowisko IT, które ułatwia klientom realizację celów biznesowych. Unikalna kompleksowość oferty pozwala nam na wspieranie klientów na każdym etapie tworzenia środowiska IT - od projektowania, poprzez dostarczanie sprzętu, wdrożenie i integrację systemów, aż po zapewnienie ich niezakłóconego działania.
Historia firmy:
Od 1998 roku realizuje projekty, wykorzystując nowe technologie. Mamy udokumentowane sukcesy w budowie środowisk IT, które skutecznie wspierają realizację celów przedsiębiorstw, jednocześnie minimalizując związane z tym koszty - m.in. w branży farmaceutycznej, ubezpieczeniowej, energetycznej, na wyższych uczelniach, czy w szpitalach. 

Filary działalności
 1. Wspieramy klientów w zakresie stworzenia, utrzymania i rozwoju efektywnego środowiska IT - od dostarczenia sprzętu, aż po zaawansowane technologicznie usługi: wirtualizację zasobów sprzętowych, projektowanie i budowę sieci pamięci masowych, wdrożenie i integrację systemów informatycznych.
 2. Oferujemy: 
  • komputery, terminale i notebooki wraz z usługami towarzyszącymi
  • projektowanie i budowę sieci komputerowych
  • serwery wraz z usługami towarzyszącymi
  • tworzenie środowisk wirtualnych
  • doradztwo w zakresie infrastruktury IT i rozwoju środowiska IT
  • outsourcing usług IT
  • usługi serwisowe oraz utrzymanie infrastruktury klienta
  • wdrożenia oraz integrację systemów informatycznych
  • projektowanie i budowę sieci pamięci masowych (SAN)

 3. Dodatkowo wyspecjalizowaliśmy się w REKRUTACJI INFORMATYKÓW:
  Naszymi klientami są renomowane instytucje międzynarodowe oferujące możliwość zarobków na poziomie od 3000 EUR do 6000 EUR lub więcej w przypadku trudniejszych projektów.
  Projekty, które realizujemy mogą mieć miejsce w takich krajach jak Belgia, Włochy, Norwegia, ale naszym kandydatom dajemy też możliwość zarobienia bardzo wysokich stawek podczas realizacji zadań w krajach o podwyższonym ryzyku.

Osoby zainteresowane zapraszamy na naszą stronę internetową: http://www.vol.com.pl/praca.php