Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Twoja Perspektywa

http://www.twojaperspektywa.pl
Zapraszamy Cię do III już edycji programu Twoja Perspektywa, który organizujemy razem z Polskim Stowarzyszeniem Zarządzania Kadrami i Business for Society. Program kierujemy szczególnie do studentów kierunków technicznych i ekonomicznych.

Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności, które są ważne z punktu widzenia rynku pracy oraz poznać możliwości rozwoju zawodowego w branży telekomunikacyjnej oraz IT to nasz program skierowany jest właśnie do Ciebie!

W roku akademickim 2010/2011 zaplanowaliśmy cykl warsztatów prowadzonych przez praktyków z Grupy TP na 13 uczelniach w Polsce oraz III edycję ogólnopolskiego konkursu Twoja Perspektywa. Sprawdź swoją wiedzę z zakresu informatyki, nowych technologii i sposobów ich wykorzystania lub marketingu i zarządzania.

W ramach Twojej Perspektywy możesz zaangażować się również w działalność ambasadorską na Twojej uczelni. Zapraszamy do współpracy studentów Uniwersytetu Warszawskiego, Politechniki Warszawskiej, Szkoły Głównej Handlowej, Politechniki Łódzkiej, Akademii Leona Koźmińskiego i Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych oraz siedmiu nowych uczelni w programie: Politechniki Gdańskiej, Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Politechniki Lubelskiej, Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie, Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego w Bydgoszczy, Uniwerystetu Ekonomicznego w Poznaniu i Politechniki Poznańskiej.

Organizatorzy:
Partnerzy: