Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

TUI Poland

http://www.tui.pl/ »

Rekrutacja i karieraMarka TUI już od 18 lat jest obecna na polskim rynku turystycznym. Na początku klienci mogli korzystać wyłącznie z niemieckojęzycznych katalogów, a nasza oferta była dostępna w nielicznych biurach. Od ponad 13 lat proponujemy produkty dopasowane do potrzeb polskich turystów. 

TUI Poland Sp. z o.o. powstała w 1997 r. i od 2007 roku jest częścią największego koncernu turystycznego na świecie TUI Travel PLC, notowanego na London Stock Echange. W chwili obecnej zespół TUI Poland tworzy 300 pracowników, pracujących w Centrali firmy oraz sieci sprzedaży (TUI Centrum Podróży, Centrum Podróży, Call Center). 

Nasza misja i wartości wyznaczają nam kierunek działania! Wszyscy dążymy do wspólnego celu! 
Tym samym osiągamy ducha zespołu i zorientowane działanie na cel! 

Misja: Tworzymy świat podróży wyjątkowych 

Wartości: Po pierwsze Klient!, Tworzymy wartości!, Działamy odpowiedzialnie!, Razem wygrywamy! 

Po Pierwsze klient! - Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy, ponieważ pozwala nam spełniać swoje marzenia. Zaufanie i Lojalność jakimi nas obdarzył, dają nam energię do poszukiwania coraz lepszych rozwiązań na wszystkich etapach podróży. Zapewniamy usługi najwyższej jakości i dbamy o odpowiedni standard naszych produktów. Skupiamy się na indywidualnych potrzebach, dlatego mamy pewność, że z nami każdy Klient wkracza w świat wyjątkowych podróży. 

Tworzymy wartości! – Zadowolenie naszych Klientów to dla nas dowód na osiągnięcie sukcesu, a jego miarą jest wynik finansowy. Dlatego stale poszukujemy nowych rozwiązań, które zwiększają atrakcyjność naszych usług, zapewniają nam jednocześnie wysoką rentowność. Nie zapominamy, że wszystkie nasze plany i działania podyktowane są potrzebami klienta i to on nadaje im wartość 

Działamy odpowiedzialnie! – Angażujemy się we wspieranie rozwoju i chcemy pozytywnie oddziaływać na społeczeństwo. Wiemy, że na miano lidera trzeba zasłużyć, dlatego ciągle podnosimy poprzeczkę. Jasno komunikujemy nasze wartości i trzymamy się przyjętych zasad postępowania, aby pomóc innym w rozwoju. Zachwyca nas różnorodność świata, dlatego chcemy go zmienić w sposób odpowiedzialny. 

Razem wygrywamy! – Chcemy być najlepsi i wygrywać fair. Błyskawicznie reagujemy na nowe trendy, które czynią naszą ofertę bogatszą i lepiej dostosowaną do potrzeb rynku. Pracując w zespole nie boimy się podejmować odważnych decyzji i wcielać je w życie. Razem odnosimy sukcesy i razem chcemy się rozwijać. Każdy dzień to nowe emocje, bo łączy nas prawdziwa pasja. 

TUI Poland oferuje swoim pracownikom ciągły rozwój poprzez szkolenia, możliwość awansu oraz zmiany obszaru pracy. Dla osób rozpoczynających swoją karierę zawodową proponujemy liczne staże, które pozwala zapoznać się z firmą oraz specyfiką pracy danego działu. Staże dedykowane są szczególnie studentom, których interesuje specyfika pracy w danym dziale firmy lub chęć poznania pracy całej firmy poprzez długoterminowy staż rotacyjny. Odbywając staż w TUI Poland można zdobyć wiedzę oraz doświadczenie w pracy. W przypadku osób, które sprawdzą się i będą chciały związać się z firmą na dłużej, jest taka możliwość.