Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Sunrise System sp. z o.o.

http://www.sunrisesystem.pl/ »

Rekrutacja i kariera


W momencie powstania firma liczyła kilku pracowników. Dynamika rozwoju i popularność naszych usług na rynku spowodowało szybki wzrost zatrudnienia – na chwilę obecną zatrudniamy około 100 osób w centrali oraz Centrum Innowacyjno-Wdrożeniowym i Centrum Performance Marketingu. 


W krótkim czasie planujemy zwiększenie liczebności kadr o kolejne 100 osób.W firmie opartej na innowacjach i pracy zespołowej ludzie to naprawdę ceniony kapitał. Dlatego podczas rekrutacji, selekcji i zatrudniania stawiamy na dokładną weryfikację predyspozycji kandydata do pracy w branży nowych technologii oraz na stworzenie dogodnych warunków do indywidualnego rozwoju zawodowego. Poszukujemy osób nastawionych na cel, gotowych na przyswajanie nowej specjalistycznej wiedzy – kluczowym zasobem jest dla nas zatem inteligencja i wysoka motywacja do pracy. Dbamy o jakość komunikacji z kandydatami i rzetelny opis warunków zatrudnienia i zadań, przed jakimi staną w pracy – kształtuje to partnerską atmosferę w relacjach pracodawca - potencjalny pracownik.Każdy osoba rozpoczynający pracę w Sunrise System sp. z o.o. już pierwszego dnia staje u progu jasno określonej ścieżki możliwego rozwoju. Otwarcie definiujemy, jakie osiągnięcia i kompetencje są niezbędne, by zyskać awans, podwyżkę oraz w jaki sposób można osiągać kolejne szczeble kariery. Umożliwiamy zarówno awanse poziome – ścisłą profesjonalizację w wybranej dziedzinie – jak i awanse pionowe - ścieżkę menedżerską dla osób z predyspozycjami lidera.Łączymy doskonałą organizację pracy z atmosferą bez nadmiernych dystansów i skostniałej hierarchii. Wszyscy, niezależnie od stanowiska, mówimy sobie na „Ty”, na co dzień preferujemy casual dress. W naszej firmie nie istnieją szklane sufity – żadna ścieżka nie jest zamknięta, o czym świadczą przykłady karier całego kierownictwa - praktykujemy rekrutację wewnętrzną na wyższe stanowiska. Każdy menedżer i dyrektor, a nawet Wiceprezes Zarządu, rozpoczynał swoją drogę od szeregowego stanowiska, a awanse były wynikiem ich zaangażowanej pracy. Ponieważ struktura firmy jest rozwojowa – świadczy o tym bardzo szybkie tempo ogólnego rozwoju, zwiększanie się liczby miejsc pracy oraz coraz większy udział w rynku internetowym – istnieją płaszczyzny dla wielu kolejnych karier i indywidualnych sukcesów pracowników.Mamy świadomość, że w gospodarce opartej na wiedzy kompetentni pracownicy stanową filar organizacji, dlatego świadomie kształtujemy taką atmosferę pracy, by każdy wysiłek był doceniony, a talent rozwijany. Zatrudniamy aktualnie ludzi młodych, rozumiejących świat internetowy lepiej, niż jakiekolwiek pokolenie wcześniej, tworzących zgrane, profesjonalne zespoły.


Aktualnie prowadzimy nabór na kilka stanowisk, zarówno w oddziałach w Poznaniu, jak i w Bydgoszczy. Aby złożyć aplikację, wystarczy wypełnić ankietę rekrutacyjną, dostępną na stronie:


http://www.sunrisesystem.pl/praca.html