Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Sunrise System sp. z o.o.

http://www.sunrisesystem.pl/ »
Branża:Marketing/Promocja/PR
Wielkość firmy: korporacja (>250 pracowników)
Rok założenia:2003

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: tak
Rekrutacje na staże: tak

Sunrise System sp. z o.o. należy do jednej z pierwszych i wiodących na rynku środkowoeuropejskim firm z branży marketingu w wyszukiwarkach internetowych i doradztwa biznesowego w zakresie zwiększania widoczności firm w Sieci. Naszą misją jest aktywizacja polskich przedsiębiorstw w Sieci. Stanowimy przykład harmonijnego połączenia gospodarczego sukcesu z ideą odpowiedzialnego biznesu. O wysokim standingu finansowym świadczą wysokie miejsca w tak prestiżowych rankingach Deloitte Technology Fast Central Europe 50 czy „Diamenty Forbesa”, które doceniają coroczny wzrost przychodów i wartości Spółki. Dążenie do realizacji wysokich norm etycznych w prowadzeniu biznesu potwierdzają certyfikaty uzyskiwane przez firmę corocznie w programach gospodarczo-konsumenckich: Firma Przyjazna Klientowi, Przedsiębiorstwo Fair Play, Solidna Firma. Wysokie standardy skuteczności pozwoliły nam również osiągnąć status Certyfikowanego Partnera Google w Polsce oraz zwycięstwo w konkursie Internetowa Rewolucja.


Na dzień dzisiejszy obsługujemy kilka tysięcy przedsiębiorstw ze wszystkich branż, do których należą zarówno małe, jak i średnie firmy oraz międzynarodowe korporacje. Skala działalności nieustannie rośnie dzięki konkurencyjności i przejrzystości oferty oraz przemyślanej polityce opieki nad pozyskanymi klientami. Co istotne, naszym kontrahentom zapewniamy regularne raporty z prowadzonych prac, rozliczenie za efekt prowadzonych działań, elastyczne, zindywidualizowane strategie promocyjne i opiekę wysokiej klasy specjalistów.


Historia firmy:


Firma powstała w 2003 roku w Poznaniu. Bardzo szybko podbiła polski rynek usług internetowych, specjalizując się w najnowocześniejszych formach marketingu, reklamy i internetowego PR-u.
Od 2009 roku technologie Spółki rozwijane są we własnym Centrum Innowacyjno-Wdrożeniowym,
a od 2011 duże zaplecze kompetencyjne stanowi Centrum Performance Marketingu, zlokalizowane w Bydgoszczy i zatrudniające docelowo ok. 150 osób.


Filary działalności:


Kluczowymi elementami naszej oferty jest: pozycjonowanie stron www, kampanie Google AdWords, kampanie kontekstowe i w mediach społecznościowych oraz kompleksowa usługa Performance Marketing, łącząca najskuteczniejsze narzędzia reklamy internetowej.Produkty:


Pozycjonowanie stron internetowych


Pozycjonowanie to działania, których celem jest umieszczenie strony internetowej na jak najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania wybranej wyszukiwarki internetowej, na określone słowa kluczowe. Pozycjonowaniem zajęliśmy się jako jedna z pierwszych firm w Polsce; obsługujemy kilka tysięcy firm, a wśród firm pozycjonujących jesteśmy w czołówce środkowoeuropejskiej (wg rankingu Deloitte).


Kampanie linków sponsorowanych Google AdWords


Nieinwazyjna, pożądana przez użytkownika reklama – to linki sponsorowane – krótkie treści adekwatne do wpisanych jako zapytanie przez internautę słów kluczowych. Dzięki dużej skali prowadzonych kampanii AdWords jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google w Polsce. Wśród naszych pracowników jest 10 certyfikowanych specjalistów, którzy zdali egzaminy Google, poświadczające profesjonalizm w prowadzeniu szeroko zakrojonych kampanii. Linki sponsorowane to forma reklamowa wyjątkowo elastyczna: nasz klient decyduje, gdzie, kiedy, jak często jego reklama ma być widoczna; może wybrać dowolną lokalizację na świecie, a oprócz wyników wyszukiwania przestrzenią wyświetlania reklam mogą być strony Sieci Partnerskiej Google.


Performance Marketing


To usługa wyróżniająca się najlepszymi cechami marketingu efektywnościowego: łączy najskuteczniejsze narzędzia reklamy internetowej z zaawansowaną analityką, i rozliczana jest za ściśle mierzalny efekt – wzrost odwiedzin na stronie internetowej.