Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Reckitt Benckiser

http://www.rb.com/pl »

Graduate Development Program


 
 

Graduate
Development Program
 
Sales & Marketing


 Nasz program jest dla tych, którzy nie mają czasu do stracenia i chcą, aby ich kariera od początku miała właściwe tempo.


Graduate Development Program – Marketing


Reckitt Benckiser ma w portfolio wiele marek tzw. Powerbrands, będących liderami w swoich kategoriach. Jeżeli swoją przyszłość wiążesz z marketingiem i chciałbyś współtworzyć strategię dla naszych marek, ten program daje niesamowite możliwości. Pracę rozpoczniesz kilkumiesięcznym stażem w dziale sprzedaży w jednym z miast w Polsce, a następnie jako Assistant Brand Manager będziesz miał możliwość pracy na wybranej marce. W trakcie programu gwarantujemy pełną odpowiedzialność za prowadzone projekty, dużą samodzielność i wiele ciekawych wyzwań.Graduate Development Program – Sales


W Reckitt Benckiser wiemy jak sprzedawać nasze produkty. Dlatego też stworzyliśmy program dla przyszłych liderów sprzedaży w trakcie, którego będziesz miał okazję pracować z najlepszymi fachowcami w swojej branży. Pracę rozpoczniesz roczną rotacją jako Territory Manager w jednym z miast w Polsce. W tym czasie będziesz miał możliwość poznania standardów negocjacyjnych, technik sprzedaży i zyskasz cenną wiedzę o biznesie.


W zależności od Twoich aspiracji i potrzeb biznesowych, kolejnym etapem programu będzie stanowisko w dziale Trade Marketingu lub Współpracy z Kluczowymi Klientami (KAM), w ramach, którego będziesz odpowiedzialny za kompleksową realizację projektów biznesowych w powierzonym obszarze. Niezależnie od specjalizacji Graduate Development Porgram doświadczenie i umiejętności zdobyte podczas jego trwania przygotują Cię do objęcia roli menedżera w Reckitt Benckiser. Uczestnikom programu oferujemy ponadto atrakcyjne warunki zatrudnienia, rozbudowany program szkoleń oraz pakiet benefitów.Podejmij wyzwanie i zrealizuj swoje ambicje!


Jeśli:


  • ukończyłeś studia magisterskie (ekonomia, marketing, zarządzanie)
  • masz za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe (praktyka/staż)
  • posiadasz umiejętności analityczne, komunikacyjne i przywódcze
  • łatwo odnajdujesz się w szybko zmieniającym się środowisku oraz jesteś zorientowany na rozwój znasz 
  • bardzo dobrze język angielski 
  • jesteś mobilny 

Graduate Development Program jest dla Ciebie!

    Wyślij aplikację na adres: gdp.warszawa@rb.com z dopiskiem GDP Marketing lub GDP Sales.