Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

PwC

http://www.pwc.pl/kariera »

Absolwenci / StudenciProgram Praktyk

Profesjonalny świat biznesu jest bliżej niż myślisz. Poznaj go jeszcze w trakcie studiów lub tuż po ich ukończeniu i sprawdź się jako praktykant w największej firmie doradczej na świecie. Podejmij praktykę gdzie chcesz: w audycie, w doradztwie prawno -podatkowym, w doradztwie biznesowym lub w Service Delivery Center (Katowice).

Zapraszamy:
  • studentów III - V roku jednolitych studiów magisterskich
  • studentów III roku studiów pierwszego stopnia
  • studentów studiów drugiego stopnia
  • absolwentów studiów wyższych

WEX Program

Program WEX to płatne praktyki w PwC skierowane do studentów I i II roku studiów pierwszego stopnia. Podczas kilku tygodni nasi praktykanci mają okazję zaznajomić się z pracą różnych działów PwC poprzez realizację praktycznych zadań oraz udział w ciekawych szkoleniach. Jest to niepowtarzalna możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego w renomowanej organizacji.

Więcej informacji: www.pwc.pl/kariera

Praca

Jeśli zależy Ci na rozwoju, praca w PwC jest idealnym miejscem. Spróbuj swoich sił w audycie, doradztwie prawno-podatkowym lub doradztwie biznesowym. Tak jak w życiu, Twoje sukcesy w PwC będą zależały przede wszystkim od Ciebie i od  poszerzania Twoich umiejętności. Dlatego właśnie to rozwój jest stałym elementem naszego codziennego życia i kluczową częścią biznesu, która stanowi o naszej sile. 

 Zapraszamy:
  • studentów V roku jednolitych studiów magisterskich
  • studentów II roku, studiów drugiego stopnia
  • absolwentów

Od kandydatów oczekujemy umiejętności analizy i syntezy, pracy w grupie oraz chęci uczenia się. Bardzo ważna jest znajomość języków obcych - podstawowym wymogiem jest angielski, a dodatkowym atutem znajomość niemieckiego lub francuskiego. Ze względu na profil działalności PwC studia ekonomiczne i prawnicze najlepiej przygotowują do pracy w naszej firmie, jednak nie ograniczamy się wyłącznie do tych kierunków. Do aplikowania zachęcamy również absolwentów uczelni technicznych.


Jeśli chcesz uzyskać informację o profilu firmy, jej ludziach i charakterze pracy w PwC, zajrzyj tutaj.

Rekrutacja – Chcemy wiedzieć o Tobie 100%!

Aplikując do PwC weźmiesz udział w trzyetapowym procesie rekrutacyjnym. Dzięki temu możemy lepiej Cię poznać i obiektywnie ocenić Twoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe.
  1. Formularz on-line, do którego załączasz aktualne CV, to Twoja wirtualna wizytówka. Podaj wszystkie informacje dotyczące Twoich osiągnięć naukowych i doświadczeń – działalności studenckiej, praktyk, wolontariatu itp. Chcemy poznać Twoje zainteresowania, a przede wszystkim motywację do pracy w PwC. Pamiętaj, że testy on-line, sprawdzające umiejętności analitycznego myślenia, są integralną częścią Twojej aplikacji
  2. Jeżeli Twoje CV spełnia kryteria rekrutacji i pozytywnie przeszedłeś testy on-line, zaprosimy Cię do naszego biura na test znajomości języka angielskiego.
  3. Centrum Oceny składa się z ćwiczenia grupowego, rozmowy kwalifikacyjnej, ćwiczenia indywidualnego oraz rozmowy w języku angielskim. Ćwiczenie grupowe polega na opracowaniu rozwiązania fikcyjnego problemu wspólnie z innymi kandydatami. Jego celem jest sprawdzenie Twojej umiejętności pracy w zespole.

Rozmowa kwalifikacyjna jest prowadzona przez pracownika działu personalnego lub menedżera z działu, do którego aplikujesz. Dotyczy ona głównie Twoich zainteresowań, zdobytych doświadczeń oraz motywacji do pracy.

Ćwiczenie indywidualne to najczęściej zadanie polegające na samodzielnym opracowaniu studium przypadku lub przygotowaniu prezentacji.

W trakcie Centrum Oceny odbywa się także około 10-minutowa rozmowa w języku angielskim, podczas której sprawdzimy, jak swobodnie władasz tym językiem.