Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

PRZEDSZKOLIADA.PL

http://www.przedszkoliada.pl »
Branża:Zdrowie / Uroda / Rekreacja
Wielkość firmy: średnia firma (10-49 pracowników)
Rok założenia:2009

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: nie
Rekrutacje na staże: nie

Naszą misją jest zapewnienie dzieciom rozrywki i edukacji ruchowej, tak ważnej w dzisiejszym młodym społeczeństwie. Poprzez sieciowe możliwości i spójny program w całym kraju, obniżamy wiek dzieci, w którym są one rozwijane ruchowo. Rodzicom dzieci na końcu przygody z PRZEDSZKOLIADĄ, przekazujemy informacje, gdzie warto skierować dziecko, celem kontynuowania przygody ze sportem. Widząc uśmiech dzieci podczas zajęć i eventów przedszkoliady, upewniamy się, że warto.

Przedszkoliada działa od 2009 roku na terenie województwa łódzkiego, a od 2010 roku prowadzone są już zajęcia w skali całego kraju.

Filary działalności: 
PRZEDSZKOLIADA chce swoim zasięgiem objąć cały kraj. Naszym marzeniem jest, aby każdy przedszkolak w Polsce miał możliwość rozwijania się ruchowo poprzez uczestnictwo w zajęciach ruchowych „PRZEDSZKOLE I PIŁKA”, jak i imprezach PRZEDSZKOLIADA EVENTS.

W związku z powyższym, strategia rozwoju misji i marki PRZEDSZKOLIADY opiera się lokalnie na pracy naszych promotorów (franczyzobiorców). Poszukujemy firm zainteresowanych współpracą w zakresie promocji marki PRZEDSZKOLIADA na rynkach lokalnych w całym kraju.