Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Przedsiębiorstwo Produkcji Sprężarek Airpol Sp. z o.o.

http://www.airpol.com.pl »
Branża:Produkcja/Przemysł
Wielkość firmy: duży pracodawca (50-249 pracowników)
Rok założenia:1991

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: tak
Rekrutacje na staże: tak
PPS Airpol Sp. z o.o. jest największym polskim producentem sprężarek, nastawionym na kompleksowe i specjalistyczne zaspokajanie potrzeb rynku związanych ze sprężonym powietrzem. 

Firma powstała w 1991 roku, w wyniku przekształcenia zakładu z ponad 30 letnią tradycją produkcji kompresorów. Od początku istnienia do chwili obecnej przedsiębiorstwo ulega ciągłym, dynamicznym zmianom, skutecznie nadążając za światowymi trendami w konstrukcji i technologii sprężarek. 

Obecnie PPS Airpol Sp. z o.o. zatrudnia łącznie około 150 osób w tym doświadczony zespół inżynierów 
i techników, który nieustannie udoskonala nasze wyroby, opracowuje nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne, zgodnie z oczekiwaniami i wymogami dzisiejszego, nowoczesnego rynku. Cały cykl, od projektowania przez produkcję, aż do montażu u klienta, jest prowadzony według ostrych wymagań określonych w normie ISO 9001. Szczegółowa kontrola jakości na każdym etapie produkcji i dostawy, do uruchomienia 
u klienta włącznie, daje pewność trafnego wyboru sprężarki o najwyższej jakości.

Nasza oferta:

produkujemy 
  • sprężarki śrubowe olejowe i bezolejowe
  • sprężarki tłokowe olejowe i bezolejowe powietrza i innych gazów
  • sprężarki spiralne
  • dmuchawy
  • zbiorniki
oferujemy 
  • systemy uzdatniania sprężonego powietrza (filtry, osuszacze chłodnicze i adsorpcyjne, odwadniacze, separatory oleju z wody)
wykonujemy
  • instalacje sprężonego powietrza
  • kontenerowe stacje sprężonego powietrza
świadczymy
  • stałą obsługę serwisową sprężarek (poprzez serwis fabryczny w Poznaniu, Warszawie, Rzeszowie  i Gliwicach oraz rozwiniętą  sieć autoryzowanych punktów serwisowych)

Dzięki zdobytemu doświadczeniu w produkcji sprężarek oraz wspólnej pracy wykwalifikowanego zespołu uzyskaliśmy pozycję silnego konkurenta w branży kompresorów zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. 

Nasz zespół tworzą inżynierowie, technicy - ludzie z pasją do tworzenia, otwarci na nowe pomysły i światowe trendy w konstrukcji sprężarek. Grono naszych pracowników sukcesywnie powiększa się o osoby kreatywne, gotowe do pełnego zaangażowania w realizację projektów, które chcą poszerzać wiedzę czerpiąc 
z naszego doświadczenia, ale i gotowe są podzielić się swoimi pomysłami.

Więcej informacji o nas i naszych produktach można znaleźć na naszej stronie internetowej www.airpol.com.pl.