Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Polskie Centrum Marketingowe Sp. z o.o.

http://www.pcm.pl/ »
Branża:Marketing/Promocja/PR
Wielkość firmy: duży pracodawca (50-249 pracowników)
Rok założenia:1994

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: nie
Rekrutacje na staże: nie

PCM to lider branży marketingu relacji i doradztwa strategicznego. Jesteśmy dwukrotnym laureatem Medalu Europejskiego dla Usług oraz trzykrotnym laureatem nagrody Gazele Biznesu. Istniejemy na rynku już ponad 17 lat i posiadamy 3 lokalizacje w Polsce. Od początku istnienia prowadziliśmy projekty dla wielu prestiżowych i klientów. Pracujemy dla dużych i średnich firm z różnych branż z rynku polskiego i międzynarodowego.

Warunki pracy oraz atmosfera panujące w firmie, zostały docenione na konkursach dla najlepszych pracodawców. PCM posiada wyróżnienie jako Pracodawca Roku oraz wysokie oceny w konkursie: „Najlepszy Pracodawca” organizowanym przez Hewitt Associates. Polityka PCM skupia się na promowaniu talentów wewnątrz firmy. W tym celu staramy się licznymi szkoleniami rozwijać potencjał naszych pracowników, aby w przyszłości mogli objąć stanowiska kierownicze. 

Oprócz systemu szkoleń naszym pracownikom oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w dynamicznym i międzynarodowym otoczeniu, indywidualną ścieżkę kariery, dofinansowanie nauki języków i studiów, bilety na wydarzenia kulturalne itp. Każdy nowo przyjęty pracownik przechodzi szkolenie podczas którego poznaje firmę, jej działy, zakres swoich obowiązków oraz przede wszystkim wielu młodych ludzi, z którymi będzie współpracować. 

PCM oferuje realne możliwości rozwoju, satysfakcjonujące warunki zatrudnienia oraz świetną atmosferę pracy. 

Spółka Polskie Centrum Marketingowe (PCM) od 1994 roku świadczy usługi w sektorze Business Process Outsourcing (BPO) w branży marketingu bezpośredniego. PCM specjalizuje się w usługach Marketingu Relacji, posiada w Warszawie i Lublinie łącznie 3 Oddziały Contact Center.

Usługi PCM dotyczą doradztwa marketingowego, pozyskiwania nowych klientów oraz ich obsługi w komunikacji bezpośredniej. PCM oferuje dobór i dostarczanie baz danych, segmentację klientów, usługi telemarketingu, outsourcing Biura Obsługi Klienta, obsługę programów lojalnościowych oraz wysyłek tradycyjnych (direct mail), elektronicznych (e-mail marketing) i faksowych.

Siła PCM tkwi w ludziach, ich rozwój to rozwój firmy - tym hasłem kieruje się PCM od pierwszych dni swojej działalności. Wierzymy, że tylko dzięki ludziom udaje nam się utrzymać pozycję lidera w branży marketingu kierunkowego. Naszą siłę tworzą wszyscy Pracownicy. 

Ludziom zdolnym, kompetentnym i pracowitym stwarzamy bardzo atrakcyjne warunki do rozwoju. Osoby podejmujące pracę w PCM mają możliwość poznania najwyższych standardów działania i wykazania się inwencją, zapałem i kreatywnością. W tak dużej organizacji każda osoba z głową pełną pomysłów znajduje dla siebie miejsce, przyczyniając się do rozwoju firmy.

Polityka personalna PCM skupia się na promowaniu talentów wewnątrz firmy. W tym celu staramy się licznymi szkoleniami rozwijać potencjał naszych pracowników. Oprócz systemu szkoleń oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w dynamicznym zespole, indywidualną ścieżkę kariery.

W rozwoju Pracowników stosujemy dobrze dobrane narzędzia, takie jak jasno wytyczone ścieżki kariery, coaching, mentoring, system motywacji, szkolenia, czy imprezy integracyjne. Celem Spółki jest stworzenie optymalnych warunków pracy, w których potencjał każdego pracownika będzie jak najlepiej wykorzystany. 

To pracownicy przyczyniają się każdego dnia do sukcesów naszych Klientów i tym samym do sukcesów naszej Spółki. Twój sukces naszą strategią ! Dołącz do nas!