Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

OTTO POLSKA Sp. z o.o.

http://www.ottopraca.pl/ »
Branża:HR/Kadry/Płace
Wielkość firmy: duży pracodawca (50-249 pracowników)
Rok założenia:2000-01-01

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: nie
Rekrutacje na staże: nie
OTTO Polska Sp z.o.o Agencja Pracy Tymczasowej zostało założone w 2000 roku, jest największym i najprężniej rozwijającym się biurem pośrednictwa pracy za granicą w Polsce.

Aż do roku 2005 wiodącą działalnością OTTO było pośrednictwo w zatrudnianiu pracowników polskich, posiadających podwójne obywatelstwo, na rzecz pracodawców holenderskich. W chwili obecnej OTTO jako lider tego rynku wysyła rocznie do Holandii ponad 10 000 pracowników z Polski.

Doświadczenie pracowników firmy, zdobyte w realiach zachodnich rynków pracy, pozwoliło nam rozszerzyć działalność na rynek polski. W chwili obecnej dla OTTO Polska pracuje w naszym kraju ponad 3000 pracowników tymczasowych (sezonowo do 6000), na stanowiskach pracy o charakterze produkcyjnym i usługowym. Pracownicy OTTO w sposób bezpośredni wpływają na efektywność pracy zakładów i firm Kontrahentów Agenci. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy są stale zwiększające się zamówienia dotyczące coraz szerszego spektrum wymagań wobec rekrutowanych przez OTTO pracowników.

Główna siedziba OTTO Polska mieści się we Wrocławiu, a oddziały znajdują się w Opolu, Gliwicach, Krakowie, Warszawie, Gdyni i Poznaniu. Agencja swoją działalnością objęła sektory administracyjno-biurowe, produkcyjne, komunikacyjne, logistyczne, handlowe, oraz telekomunikacyjne. OTTO posiada ogromną, stale aktualizowaną bazę danych pracowników zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej i stałej, o różnym doświadczeniu zawodowym, wykształceniu i preferencjach. W związku z tym OTTO zawsze jest w stanie wyselekcjonować dla swoich Kontrahentów odpowiedni personel.

Podstawowy zakres usług Agencji sprowadza się do aktywnej rekrutacji pracowników wszystkich szczebli i zawodów, leasingu pracowniczego na bazie ustawy o Pracy Tymczasowej oraz do szeroko rozumianych usług finansowo-kadrowych (payroll). Kontrahenci OTTO z satysfakcją odnotowują fakt, iż mogą powierzyć Agencji całe spektrum zagadnień kadrowych, z pełnym zaufaniem włączając OTTO w proces zarządzania personelem w własnym przedsiębiorstwie.

Pracownicy OTTO to zarówno studenci, uczniowie jak i pracownicy regularni, którzy codzienną pracą dbają o jak najlepszy wynik Kontrahentów Agencji. W procesie rekrutacji i selekcji sięgamy po pracowników o szerokim doświadczeniu zawodowym i tych, którzy swoją przygodę z rynkiem pracy dopiero zaczynają. Wynagrodzenia naszych Pracowników płacimy zawsze na czas, bez skomplikowanych procedur i niedorzecznych wymogów. Nasi Kontrahenci mogą zawsze liczyć na naszą elastyczność, przychylność i profesjonalizm.

Główne produkty:


produkt [foto] REKRUTACJA

Praca stała

Szukasz pracy odpowiedniej dla siebie? Czujesz, że czas na lepszą pracę? Zgłoś się do nas – Nasi specjaliści zajmą się Tobą i Twoimi oczekiwaniami. Dla nas ważne jest kim jesteś obecnie i kim chciałbyś być w przyszłości. Różnorodne oferty pracy pozwolą nam dopasować coś idealnie dla Ciebie. Wyślij swoją aplikację, bądź widoczny dla potencjalnych pracodawców a my wyróżnimy Cię spośród tysięcy specjalistów i pracowników Twojej branży.

Praca tymczasowa

Praca tymczasowa to doskonały sposób na poprawę Twoich finansów. Jest to nowa, elastyczna forma zatrudnienia, w której Ciebie i pracodawcę łączy agencja. Zatrudnimy Cię u siebie i skierujemy do pracy u najlepszych. Elastycznie dostosujesz czas pracy i zaplanujesz swoje miesięczne dochody. Dodatkowo zaproponujemy Ci dziesiątki ofert, które odpowiedzą na Twoje oczekiwania.