Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Nokia Siemens Network

http://www.nokiasiemensnetworks.com »
Branża:Telekomunikacja
Wielkość firmy: korporacja (>250 pracowników)
Rok założenia:2007

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: nie
Rekrutacje na staże: nie


Nokia Siemens Networks jest światowym liderem wśród dostawców usług telekomunikacyjnych. Poszukując innowacyjnych rozwiązań i zarazem kierując się dbałością o środowisko naturalne, spółka dostarcza kompletny asortyment technologii dla infrastruktury sieci mobilnych, stacjonarnych i konwergentnych, jak również profesjonalne usługi z zakresu doradztwa, integracji systemów, wdrożeń, utrzymania i „Manager Services”. Jest jedną z największych firm w branży telekomunikacyjnej na świecie, dostarczających sprzęt, oprogramowanie oraz profesjonalne usługi.


Centrum we Wrocławiu jest częścią globalnej organizacji badawczo-rozwojowej Nokia Siemens Networks, tworzącej jeden z najbardziej innowacyjnych i najzdolniejszych zespołów w tej branży. Niezależnie od globalnej struktury, centra badawcze są zlokalizowane w pobliżu ważnych rynków i dużych klientów firmy. Główne centra znajdują się w Europie (Niemcy, Finlandia, Włochy, Polska, Portugalia i Węgry) oraz w Stanach Zjednoczonych, Chinach i Indiach.


Nokia Siemens Networks działa w 150 krajach i zatrudnia 60 000 pracowników. W Polsce pracuje już ponad 1700 osób: we wrocławskim Centrum Rozwoju oraz w Warszawie, gdzie znajduje się centrala firmy wraz z działami sprzedaży i serwisu.


Rekrutacja trwa!
Odwiedź nasz portal rekrutacyjny:
www.nokiasiemensnetworks.com/jobsinpoland
lub napisz do nas:
recruitment.wroclaw@nsn.com