Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

http://www.mondi-polska.pl/ »
Branża:HR/Kadry/Płace
Wielkość firmy: mała firma (1-9 pracowników)
Rok założenia:2002

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: nie
Rekrutacje na staże: nie

MONDI
jest Agencją Pracy, która już od 2002 roku wspiera przedsiębiorstwa poprzez wynajem personelu i jego rekrutację dla przemysłu, logistyki i administracji. Certyfikowana zgodnie z DIN ISO 9001:2008 i jako członek Stowarzyszenia Agencji Pracy Tymczasowej MONDI należy do najlepszych adresów w branży. 

Historia firmy:
Początki firmy wiążą się z utworzeniem w lipcu 2002 dwóch oddziałów w Esslingen nad rzeką Neckar i w Offenburgu w Niemczech.

Do dnia dzisiejszego powstało 19 oddziałów, od niedawna jesteśmy też obecni na rynku polskim.

Zakres naszych usług:

1. Praca tymczasowa:

Dla przedsiębiorstw wynajmowanie personelu jest instrumentem służącym możliwie elastycznemu kształtowaniu planowania zatrudnienia.
Praca czasowa jest solidną, uczciwą i jakościowo uznaną formą zatrudnienia w celu zabezpieczenia krótkoterminowego zapotrzebowania na dodatkową pracę i know-how.
Coraz częściej zdobywa ona wyższe znaczenie również w zaspokajaniu potrzeb zatrudnienia długookresowego.  Właśnie w tym miejscu Agencja Personalna MONDI POLSKA tworzy swoisty  interfejs pomiędzy przedsiębiorstwem a pracownikami. 
Wspieramy Państwa w następujących obszarach:
  • Przemysł
  • Logistyka
  • Medycyna  
  • Biuro
  • Inżynieria 
2. Rekrutacje stałe:

Wydajni i zmotywowani pracobiorcy nie są tylko kapitałem przedsiębiorstwa lecz również je tworzą. Agencja Personalna MONDI wspiera firmy w poszukiwaniu pracowników, którzy pasują do Państwa przedsiębiorstwa. 

MONDI wyszukuje zawsze dla swoich klientów kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników, którym towarzyszymy od analizy miejsca pracy w przedsiębiorstwie, poprzez rozmowę kwalifikacyjną  aż do zapoznania ze współpracownikami.  A dla kandydatów poszukujemy zawsze odpowiedniego zawodowego wyzwania

3. Doradztwo personalne:

Doradzamy Państwu we wszystkich kwestiach planowania zatrudnienia.  Ponadto oferujemy Państwu wsparcie przy rekrutacji personelu fachowego i kierowniczego, jak również przy rozwoju osobistym pracowników i organizacji pośrednictwa w znalezieniu nowej pracy dla zwalnianych pracowników.
  • Planowanie zatrudnienia
  • Rekrutacja
  • Analiza potencjału
  • Rozwój osobisty pracowników
  • Pośrednictwo w znalezieniu nowej pracy dla zwalnianych pracowników