Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

MOBI SP. Z O.O.

http://mobi.com.pl »
Branża:Produkcja/Przemysł
Wielkość firmy: duży pracodawca (50-249 pracowników)
Rok założenia:1991

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: nie
Rekrutacje na staże: nie
Firma MOBI funkcjonująca od 1991 roku oferuje wyroby hutnicze oraz tworzywa sztuczne renomowanych producentów Europy Zachodniej. Nasza działalność handlowa oparta jest wyłącznie na zasadzie ekskluzywnego przedstawicielstwa w naszym kraju.

Jesteśmy solidnym dostawcą – gwarantujemy wysoką jakość materiałów, udokumentowaną odpowiednimi certyfikatami jakości. Każda dostarczona partia materiału posiada atest.


Nasza oferta skierowana jest głównie do odbiorców z branży przetwórczej. Materiały, jakie oferujemy to:

  • stale do obróbki skrawaniem;
  • stale nierdzewne;
  • stale kwaso- i żaroodporne;
  • metale nieżelazne;
  • tworzywa konstrukcyjne;
  • elastomery termoplastyczne.


Zajmujemy się również produkcją detali wtryskowych, w szczególności z ela-stomerów. Wydziały produkcyjne zakładu dysponują nowoczesnym parkiem maszynowym i są kierowane przez wyspecjalizowaną kadrę.


Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów możemy dostarczać na zamówienie materiały praktycznie o każdym kształcie i wymiarze.

Możemy współpracować na dowolnych, wybranych przez naszych klientów zasadach tzn.: orientacyjne zestawienia roczne, zamówienia kwartalne, umowy.

Materiały na Państwa życzenie dostarczamy naszym transportem lub za pośrednictwem firmy spedycyjnej we wskazane przez Państwa miejsce.