Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Lichtwer Consult Polska

http://www.lichtwer-consult.pl »
Branża:HR/Kadry/Płace
Wielkość firmy: mała firma (1-9 pracowników)
Rok założenia:2001

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: nie
Rekrutacje na staże: nie
Lichtwer Consult Polska należy do międzynarodowej grupy firm Lichtwer Consult z siedzibą w Stuttgarcie. Od ponad 15 lat dzięki odpowiedniej selekcji kandydatów skutecznie wyszukujemy, pomagamy i doradzamy naszym Klientom w doborze właściwego personelu na terenie całej Europy. W swojej działalności łączymy doskonałą znajomość uwarunkowań polskiego i międzynarodowego rynku na temat branż i stanowisk związanych z Handlem, Przemysłem, Usługami i Służbą Zdrowia.

Specjalizacją Lichtwer Consult Polska są usługi rekrutacyjne w zakresie niższej, średniej i wyższej kadry specjalistycznej i kierowniczej, a największym zaufaniem obdarzają nas od wielu lat firmy branży FMCG, budownictwa, farmacji, przemysłu odzieżowego i maszynowego.

Nasza oferta obejmuje:
  • rekrutację i dobór kadry specjalistycznej metodą bezpośrednią i pośrednią (direct – serach i search sellection),
  • trudne projekty rekrutacyjne mające na celu pozyskanie kadry o unikalnych kompetencjach, wyszukiwanie i dobór partnerów handlowych(w kraju i zagranicą),
  • optymalizację struktur zarządzania,
  • outplacement: doradztwo przy „rozstaniu”.
  • Tele – Select (pozyskiwanie zweryfikowanych Kandydatów w krótkim czasie).


Potrzeby każdej firmy analizujemy indywidualnie, w oparciu o nasze żelazne reguły, dyskrecję, zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie.