Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

LG Display

http://www.lgdisplay.com »

Proces rekrutacjiBardzo ważne jest dla nas zachowanie naszych standardów pracy, traktowanie wszystkich osób z szacunkiem i jak najlepsze dopasowanie stanowiska do rekrutowanej osoby. 

Jesteśmy międzynarodowym zespołem, więc od naszych kandydatów na wyższe stanowiska oczekujemy komunikatywnej znajomości języka angielskiego i gotowości do pracy z ludźmi z odmiennych kręgów kulturowych.  Ważna jest również pozytywna energia oraz chęć budowania naszej firmy razem z nami.

Wszystkie docierające do nas aplikacje są bardzo uważnie sprawdzane pod kątem aktualnych potrzeb. Kandydatów spełniających kryteria zapraszamy na rozmowy kwalifikacyjne, natomiast pozostałe oferty przechowujemy w bazie. Jeżeli tylko pojawia się wakat, w pierwszej kolejności sprawdzamy, czy nie mamy aplikacji odpowiednich kandydatów w bazie.

Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna to spotkanie z osobą z działu Rekrutacji, kolejna z osobą z docelowego działu. W miarę możliwości, staramy się, by rozmowy odbyły się w jednym dniu, podczas jednej wizyty. 
Dbamy by każdej osobie, którą zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną  dać informację zwrotną, nawet jeżeli w danym momencie nie decydujemy się na jej zatrudnienie.