Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

LG Display

http://www.lgdisplay.com »
Branża:Produkcja/Przemysł
Wielkość firmy: korporacja (>250 pracowników)
Rok założenia:2006

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: tak
Rekrutacje na staże: tak

LG Display jest cześcią koncernu LG i zarazem czołowym producentem oraz dostawcą ciekłokrystalicznych modułów   TFT – LCD, które stosowane są w urządzeniach domowych, użytku publicznego oraz sprzęcie medycznym. Firma wprowadziła do masowej produkcji panele z diodowym podświetleniem LED, panale OLED oraz moduły 3D umożliwiające oglądanie obrazów trójwymiarowych.  LG Display działa w 10 krajach i zatrudnia ponad 55 000 osób. W Polsce LG Display ropoczęło działaność w 2006 roku i zajmuje się produkucją modułów, które są kluczowym komponentem telewizorów. Obecnie firma zatrudnia ponad 2000 osób.
 

Do naszego zespołu poszukujemy utalentowanych osób, dla których zaanagżowanie, profesjonalizm i praca zespołowa są kluczowymi wartościami w życiu zawodowym i którzy zechcą podzielić się z nami swoją pasją oraz umiejętnościami. Naszą ofertę kierujemy do inżynierów wydziałów Elektroniki, Mechaniki i Inżynierii Produkcji. Oferujemy pracę w obszarze produkcji i zapewnienia jakości. Poszukujemy również specjalistów w dziedzinie zakupów, administracji, zarządzania zasobami ludzkimi czy wsparcia biznesu.
 
Jesteśmy czynnie zaangażowani w życie studenckie, poprzez udział w akademickich targach pracy, współpracę z uczelniami wyższymi w zakresie praktyk i staży oraz organizowanie Dni Otwartych w LG Display. Tworzymy programy stażowe dbając, aby studenci zdobywali praktyczne doświadczenie oraz pogłębiali wiedzę.

LG Display kultywuje ideę Joyful Company, dlatego nieustannie wprowadzamy liczne udogodnienia dla pracowników.  Zpewniany przez nas pakiet socjalny obejmuje prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do zajęć sportowych, zniżki na usługi czy darmowe kursy języka angielskiego. Istnieje możliwość korzystania z firmowego boiska do piłki nożnej, siłowni, tenisa stołowego. LG Display organizuje również różnego rodzaju konkursy, workshopy i pikniki. Jesteśmy firmą przyjazną pracownikom.

Jeśli chcesz do nas dołączyć prześlij aplikację w języku polskim i angielskim na adres: 

Rekrutacja trwa!