Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

LEADER SERVICE Sp. z o.o.

http://www.leaderservice.com.pl »
Branża:HR/Kadry/Płace
Wielkość firmy: średnia firma (10-49 pracowników)
Rok założenia:1992-12-01

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: tak
Rekrutacje na staże: nie
Leader Service to firma o szerokim wachlarzu świadczonych usług, zarówno z zakresu zarządzania personelem, doradztwa personalnego, leasingu pracowniczego oraz merchandisingu i promocji, działająca na polskim rynku od 1992 roku. 

Posiadamy oddziały w 13 miastach Polski oraz przedstawicielstwa. Bazując początkowo na doradztwie innych konsultantów nabywaliśmy odpowiedniej praktyki by stawać się firmą, która potrafi w sposób skuteczny radzić sobie z problemami polskiej gospodarki. Ze względu na zdobyte doświadczenie i szerokie kontakty na przestrzeni lat, firma nasza doskonale poznała problemy, które napotykają przedsiębiorstwa działające na naszym rynku.

Przez kilkanaście lat zdobyliśmy doświadczoną kadrę menedżerską, która budowała i buduje nadal nowe gałęzie działalności naszej firmy. Zespół naszych pracowników tworzą kompetentne oraz profesjonalne osoby. Regularnie współpracujemy z firmami oraz osobami mającymi ogromne doświadczenie w różnych specjalnościach - stale podnosząc nasze kwalifikacje. 

Profesjonalizm działania Leader Service jest udokumentowany referencjami naszych partnerów. Liczymy, że Państwo odkryją możliwości naszej firmy co zagwarantuje obopólne korzyści zarówno dla osób poszukujących pracy jak i pracodawców poszukujących wykwalifikowanych współpracowników.

Główne produkty:


produkt [foto] Leader Service świadczy usługi, zarówno z zakresu zarządzania personelem, doradztwa personalnego, leasingu pracowniczego oraz merchandisingu i promocji.