Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

KPMG

www.kpmg.pl »

Rekrutacja


Rekrutacja
 
 

Możesz zostać pracownikiem KPMG, jeżeli:

  • jesteś studentem ostatnich lat studiów lub absolwentem kierunków ekonomicznych, prawniczych, zarządzania, finansów, bankowości, ubezpieczeń lub nauk ścisłych
  • możesz wykazać się dobrymi wynikami na studiach
  • bardzo dobrze znasz język angielski


Od kandydatów oczekujemy także zdolności analitycznych, łatwości nawiązywania kontaktów, umiejętności pracy w zespole i gotowości do podróżowania.

Każdego roku oferujemy blisko 200 miejsc pracy i praktyk. Rekrutujemy do wszystkich działów firmy, zarówno w Warszawie, jak i w biurach lokalnych. Ogłoszenia rekrutacyjne KPMG pojawiają się jednocześnie na stronie kariera.kpmg.pl, na portalach rekrutacyjnych i w mediach studenckich. Każde ogłoszenie zawiera dokładny opis stanowiska, wymagań w stosunku do kandydatów oraz informacje o sposobie przesyłania dokumentów aplikacyjnych.

Rekrutacja studentów i absolwentów (praktyki i pierwsza praca)

Poszukujemy studentów ostatnich lat i absolwentów zainteresowanych pracą w branży doradczo-audytorskiej.


Etapy procesu rekrutacji:

  • Etap I: Przesłanie formularza aplikacyjnego (dostępny na stronie kariera.kpmg.pl) wypełnionego w języku angielskim. Formularze aplikacyjne przyjmujemy przez cały rok.
  • Etap II: Testy kwalifikacyjne on-line: test z języka angielskiego i, w zależności od stanowiska, testy predyspozycji.
  • Etap III: Rozmowy kwalifikacyjne.
  • Etap IV: Assessment Centre (dotyczy tylko rekrutacji do pracy w dziale audytu).


Większość praktyk trwa od jednego do trzech miesięcy, ale zdarzają się również dłuższe. Praktyka w dziale audytu trwa od października do marca, a najlepszym praktykantom proponujemy zatrudnienie w firmie. Nowi pracownicy w dziale audytu rozpoczynają pracę na początku września każdego roku.

Kancelaria D.Dobkowski prowadzi całoroczne praktyki zawodowe dla studentów V roku wydziału prawa.
Najlepsi praktykanci otrzymują ofertę stałego zatrudnienia w kancelarii.

Rekrutacja osób z doświadczeniem zawodowym
Rekrutacja osób z doświadczeniem zawodowym jest prowadzona przez cały rok, w zależności od bieżącego zapotrzebowania. Zapraszamy do śledzenia aktualnych ofert pracy na stronie kariera.kpmg.pl.

Etapy procesu rekrutacyjnego są zróżnicowane w zależności od działu i stanowiska. Etap wspólny dla wszystkich kandydatów to przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim lub angielskim w odpowiedzi na ogłoszenie. Następnie wybrane osoby zapraszamy na rozmowy kwalifikacyjne oraz – w zależności od działu – test językowy, testy z wykorzystaniem komputera badające umiejętności i predyspozycje wymagane na danym stanowisku lub case study.