Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

KPMG

www.kpmg.pl »
Branża:Doradztwo / Konsulting
Wielkość firmy: korporacja (>250 pracowników)
Rok założenia:

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: tak
Rekrutacje na staże: tak

O KPMG

 

KPMG to międzynarodowa sieć firm doradczo-audytorskich. Od ponad 20 lat świadczymy w Polsce profesjonalne usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego, rachunkowego oraz szeroko pojętego doradztwa biznesowego dla polskich i międzynarodowych firm i instytucji. Stowarzyszona z KPMG kancelaria D. Dobkowski sp.k. świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz wiodących polskich przedsiębiorstw.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 155 000 pracowników w 155 krajach.
W Polsce w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku i Łodzi zatrudniamy łącznie ponad 1200 osób. Naszymi klientami są polskie przedsiębiorstwa i międzynarodowe korporacje ze wszystkich sektorów gospodarki.

U podstaw naszego sukcesu leży wysoka jakość usług. Przekształcamy wiedzę w wartość dla dobra klientów, pracowników i rynków kapitałowych. W związku z tym misją naszego działu rekrutacji jest zatrudnianie ambitnych studentów i świeżo upieczonych absolwentów prestiżowych uczelni, a także skutecznych pracowników z doświadczeniem zawodowym.

Studentom i absolwentom każdego roku oferujemy blisko 200 miejsc pracy i praktyk. Rekrutację osób z doświadczeniem zawodowym prowadzimy przez cały rok. Ponadto oferujemy udział w atrakcyjnych programach dla studentów i absolwentów. Firma KPMG wielokrotnie plasowała się w czołówce najatrakcyjniejszych pracodawców świata.

Na stronie kariera.kpmg.pl oraz na naszym profilu na Facebooku można znaleźć więcej informacji o tym, czym się zajmujemy oraz w którym dziale można w pełni wykorzystać swoją wiedzę, doświadczenie, talent i potencjał.