Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Kimball Electronics Poland Sp. z o.o.

http://www.kimball.com »

Kariera


Powody, dla których warto pracować w Kimball Electronics Poland:

Dbamy o rozwój naszych pracowników. Rozwój naszych pracowników jest jednym z celów strategicznych Kimball Electronics Group i dlatego poświęcamy mu szczególnie dużo uwagi. W szkoleniach rozwijających umiejętności miesięcznie bierze udział przeciętnie ok. 8% wszystkich osób zatrudnionych w naszej firmie. Ponadto rozwój pracownika na stanowisku pozaprodukcyjnym wspiera plan rozwoju tworzony na podstawie rocznej oceny okresowej. Obejmuje on zadania rozwijające konkretne kompetencje oraz w razie potrzeby – szkolenia technologiczne, merytoryczne i tzw. „miękkie”. Dodatkowo osoby o szczególnie wysokim potencjale rozwojowym biorą udział w Indywidualnym Programie Rozwoju. Szczególnie ważnym jest dla nas, aby zadania stawiane naszym pracownikom stanowiły dla nich wyzwanie oraz wiązały się z wymianą doświadczeń i dobrych praktyk między pracownikami.  

Dajemy możliwości awansu. 63% wakujących stanowisk w okresie od końca 2007 do września 2009 zostało objętych przez pracowników Kimball. 

Zapewniamy dostęp do nowoczesnych technologii. Ze względu na wysokie normy jakościowe i produkcyjne, jakie sobie stawiamy, pracujemy w zaawansowanych technologicznie parkach maszynowych.

Doceniamy osiągnięcia, usprawnienia i zaangażowanie w pracę. Staramy się robić to na co dzień oraz nieco bardziej formalnie w ramach Programu Wyróżnień Pracowników, w którym aż 1/3 osób zatrudnionych w Kimball zostało nagrodzonych w roku 2010. Oprócz tego pracownicy są nagradzani w ramach programu Wspierania Inicjatyw Pracowniczych. 

Stawiamy na pracę zespołową. Cechą charakterystyczną naszej firmy jest praca zespołowa polegająca na współpracy osób z różnych działów w programach, którymi kierują osoby na stanowiskach kierowników programu (struktury macierzowe).

Działamy w międzynarodowym środowisku. Wielu pracowników w działach inżynieryjnych i administracyjnych kontaktuje się codziennie z naszymi zagranicznymi kontrahentami, ze współpracownikami z firmy macierzystej znajdującej się w Stanach Zjednoczonych oraz z firm tworzących Kimball Electronics Group rozmieszczonych w różnych częściach świata (Wielka Brytania, Tajlandia, Chiny, Meksyk, USA). W kontaktach zagranicznych najczęściej posługujemy się językiem angielskim.

Doskonalimy komunikację w firmie, ponieważ wiemy, że jej jakość wpływa na współpracę i zaangażowanie pracowników.  Co dwa lata nasi pracownicy oceniają różne aspekty współpracy w firmie, a w tym m.in. możliwość wyrażania swoich opinii oraz branie pod uwagę ich pomysłów. Ponadto co kwartał ankietowo monitorujemy ocenę sposobów przekazywania informacji firmie. Na tej podstawie coraz bardziej doskonalimy: newsletter, spotkania działowe, bezpośrednią komunikację z przełożonymi oraz kwartalne spotkania wszystkich pracowników z dyrekcją, podczas których przedstawiane są m.in. odpowiedzi na pytania i sugestie, które można zamieszczać w specjalnych skrzynkach komunikacyjnych. 

Oferujemy następujący pakiet socjalny:
- Dofinansowana stołówka na terenie firmy. Każdy nasz pracownik otrzymuje kartę magnetyczną, na której jest lokowana comiesięczna kwota dofinansowania do posiłków. Dofinansowanie pozwala pokryć codzienny koszt jednego z dań obiadowych.
- Bezpłatna opieka dentystyczna w gabinecie na terenie zakładu. Nasi pracownicy mogą  z niej korzystać tak często, jak tego potrzebują.
- Bezpłatny autobus. Zapewniamy transport z centrum Poznania i z dzielnicy Ogrody.
- Bony świąteczne. Raz w roku nasi pracownicy otrzymują bony z Zakładowego Funduszu Świadczeń Pracowniczych.
- Ubezpieczenie grupowe. Dbamy o jak najkorzystniejsze warunki ubezpieczenia.