Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Kelly Services Poland Sp. z o.o.

http://www.kellyservices.pl »
Branża:HR/Kadry/Płace
Wielkość firmy: korporacja (>250 pracowników)
Rok założenia:1946

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: nie
Rekrutacje na staże: nie
Kelly na świecie

Kelly Services, Inc. (NASDAQ: KELYA, KELYB) powstało w 1946 roku, koncentrując się początkowo na usługach związanych z rekrutacją pracowników tymczasowych. Przez ponad pół wieku firmie udało się utrzymać pozycję lidera w branży, a było to możliwe dzięki oparciu działalności na zasadzie: „inwestujemy w ludzi”. Dziś ta strategia przynosi korzyści naszym Klientom na całym globie, w stale rosnącej liczbie specjalistycznych obszarów działania. Kelly rozwijało się razem z rynkiem, starając się zawsze wychodzić naprzeciw nowym oczekiwaniom i trendom. Będziemy kontynuować tą tradycję, dostosowując nasze rozwiązania, tak aby sprostać wymaganiom i potrzebom naszych Klientów, zarówno lokalnie jak i globalnie. Obecnie Kelly posiada przedstawicielstwa w 38 krajach, co roku zapewniając zatrudnienie ponad 750,000 osób. Dochód w 2008 wyniósł 5.5 miliardów $.

W 2007 roku Kelly Services dołączyło do swojej sieci oddziałów biuro w Polsce przejmując działającą od roku 1999 firmę Talents Polska Sp. z o.o.

Kelly Services Poland

Początkowo firma działała jako niezależny oddział międzynarodowego holdingu Accord, oferując usługi z zakresu rekrutacji i selekcji, a w tym Executive Search. Pierwotnie Talents koncentrowało się na obszarach IT i telekomunikacyjnym. W kolejnych latach, w odpowiedzi na zwiększające się zapotrzebowanie na usługi rekrutacyjne w innych segmentach rynku, Talents rozwinęło swoją działalność w innych sektorach - m.in. finansowym, FMCG, chemicznym, farmaceutycznym i clinical research. Talents Polska Sp. z o.o. zostało zarejestrowane jako niezależny podmiot prawny w 2002 roku, a w 2007 roku stało się częścią Amerykańskiej firmy Kelly Services, będącej piątą co do wielkości firmą w sektorze zarządzania zasobami ludzkimi na świecie.

Główne produkty:


produkt [foto] Obecnie w Polsce firma oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej, Executive search, programów outplacement oraz pracy tymczasowej. W zakresie usług rekrutacyjnych działamy w oparciu o trzy dywizje:

- Kelly IT Resources (rekrutacja specjalistów z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu)
- Kelly Selection (rekrutacja specjalistów z obszaru finansów i księgowości, sprzedaży i marketingu, menedżerów z obszaru produkcji i łańcucha dostaw oraz na specjalistyczne stanowiska w działach badań i rozwoju)
- Kelly Commercial (rekrutacja i zarządzanie dużymi grupami pracowników tymczasowych na terenie zakładu Klienta)