Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Job Impulse Polska

http://www.job-impulse.pl/ »
Branża:HR/Kadry/Płace
Wielkość firmy: duży pracodawca (50-249 pracowników)
Rok założenia:2003-01-01

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: Cały rok
Czas trwania praktyk: 1 miesiąc
Rekrutacje na staże: Cały rok
Czas trwania stażu: 1 miesiąc
Job Impulse Polska to nowoczesna agencja pracy, stworzona, by umożliwić firmom szybkie dostosowanie się do zmiennej sytuacji gospodarczej. Naszym Partnerom oferujemy kompleksowe usługi z zakresu Human Resources - od rekrutacji poprzez pracę tymczasową aż po doradztwo personalne. Stawiamy na wiedzę oraz profesjonalizm, a zarazem na elastyczność i indywidualne podejście do każdego projektu. Dzięki temu gwarantujemy naszym Klientom najwyższą jakość oraz efektywność oferowanych usług. Jesteśmy częścią Job Impulse Group, europejskiego lidera w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. W Polsce działamy od 2003 roku i posiadamy 7 oddziałów w największych miastach w kraju. By uzyskać maksymalne wyniki pracy, tworzymy także biura on site dla naszych Klientów. Należymy do Związku Agencji Pracy Tymczasowej oraz Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych "Lewiatan".

Główne produkty:


produkt [foto] REKRUTACJA

Masz czas ale studia czy nauka w szkole średniej uniemożliwiają Ci znalezienie stałej pracy?
Szukasz sposobu na dorobienie do kieszonkowego?
A może posiadasz już niezbędną wiedzę i uważasz, że najwyższy czas na zdobycie doświadczenia?
Dla nas to żaden problem!


W Job Impulse pomagamy ludziom znaleźć idealną pracę Dobra praca to nie tylko dobre zarobki. To także miejsce, w którym można się rozwijać i realizować swoje pasje. Dlatego w Job Impulse staramy się pomóc osobom, które marzą o znalezieniu idealnej pracy

Nasza oferta została skonstruowana w taki sposób, aby z łatwością znalazł w niej coś dla siebie zarówno informatyk lub finansista, jak i pracownik produkcji lub operator wózka widłowego. Nie stawiamy żadnych ograniczeń. Proponujemy różnorodne formy zatrudnienia, dobrane do Twych indywidualnych potrzeb - może to być zarówno praca tymczasowa jak i stała.

Job Impulse