Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

IQ Solution Sp. z o.o.

http://www.iqsolution.pl »
Branża:IT
Wielkość firmy: mała firma (1-9 pracowników)
Rok założenia:2008

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: tak
Czas trwania praktyk: 3 miesiące
Rekrutacje na staże: tak
Czas trwania stażu: 3 miesiące

iQSolution jest producentem innowacyjnych rozwiązań  wspierających zarządzanie sprzedażą w oparciu o technologię GIS. Jesteśmy dostawcą rozwiązań i usług optymalizacji tras i projektowania optymalnych struktur terytorialnych.

Posiadamy zespół z wieloletnim doświadczeniem, wypracowanym podczas współpracy z firmami międzynarodowymi oraz krajowymi z branż: handlowych, produkcyjnych, spożywczych, logistycznych, farmaceutycznych oraz finansowych.

Rozwiązania przez nas oferowane, wspierają zarządzanie, analizy i planowanie w Twoim przedsiębiorstwie, w oparciu o graficzną prezentację danych w ujęciu geograficznym i socjo-demograficznym oraz wspierają optymalizację biznesową i logistyczną sieci sprzedaży, tras przejazdu, ilości wizyt, struktury regionów i zadań operacyjnych terenowych sił sprzedaży.

Odbiorcami rozwiązań iQSolution są Menadżerowie Sprzedaży, Menadżerowie Marketingu, Dyrektorzy Działów Inwestycji i Działów Analiz oraz Zarządy przedsiębiorstw z branż handlowych, farmaceutycznych, usługowych, produkcyjnych, logistycznych i administracji publicznej.

Stosując zaawansowane algorytmy i mechanizmy łączenia danych z różnych źródeł działalności operacyjnych Klienta, dostarczamy zaawansowane narzędzia o przyjaznym, intuicyjnym interfejsie.


Główne produkty:


iQ●GIS Area Sales Management - narzędzia służące do zarządzania Twoim terytorium sprzedaży, planowania pracy i optymalizacji tras przejazdu Twoich sił handlowych w oparciu o atrybuty biznesowe i logistyczne.
iQ●GIS Visual Analyzer - narzędzia służące do analiz geograficznych i socjodemograficznych, zdarzeń biznesowych w Twoim przedsiębiorstwie. Umożliwia tworzenie dokładnych analiz graficznych z wykorzystaniem Twoich danych.
iQ●GIS Route Optymizer - usługi optymalizacji tras Twoich handlowców przy uwzględnieniu warunków i otoczenia biznesowego rynku.
iQ●GIS Area Planning - usługi optymalnego zaprojektowania Twoich terytoriów i struktur sprzedaży, zrównoważenia potencjałów zakupowych.