Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

ING Bank Śląski

http://www.ingbank.pl »

Przedstawiciel Bankowy


Zmieniająca się struktura społeczeństwa oraz zmiany na rynku pracy powodują konieczność uelastycznienia form zatrudnienia. ING Bank Śląski, co roku nagradzany jako czołowy pracodawca, wyszedł naprzeciw zmieniającym się warunkom na rynku pracy i wprowadził nowe formy zatrudnienia i współpracy w obszarze Sprzedaży.

Zarówno dla absolwentów wchodzących na rynek pracy, ale także dla młodych rodziców wychowujących dzieci oraz tych zmęczonych monotonią pracy za biurkiem, ING Bank Śląski proponuje alternatywę - stanowisko  Przedstawiciela Bankowego.

Przedstawiciel Bankowy ds. Przedsiębiorców oferuje produkty ING Banku Śląskiego przeznaczone dla klientów z segmentu Przedsiębiorców (np. rachunki bieżące, produkty kredytowe), odpowiedzialny jest również za utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami.

Do zadań Przedstawiciela Bankowego ds. Produktów Hipotecznych należy przedstawienie oferty produktów hipotecznych potencjalnemu Klientowi oraz współpraca z siecią pośredników lokalnych. Dodatkowym zadaniem Przedstawiciela Bankowego jest profesjonalna obsługa Klienta w ciągu całego procesu kredytowego i obsługa posprzedażowa.


Więcej informacji na www.ingbank.pl/siec-sprzedazy