Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

ING Bank Śląski

http://www.ingbank.pl »
Branża:Bankowość i usługi finansowe
Wielkość firmy: korporacja (>250 pracowników)
Rok założenia:1991

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: tak
Rekrutacje na staże: tak

ING Bank Śląski to jeden z największych uniwersalnych banków w Polsce, świadczący zintegrowane usługi finansowe z zakresu bankowości detalicznej, korporacyjnej i rynków finansowych. Naszą pozycję budujemy w oparciu o nowoczesne technologie, rozbudowę kanałów dystrybucji i dbałość o jakość usług, które dostarczamy. Bank zatrudnia ponad 8000 pracowników, którzy na co dzień korzystają z możliwości, jakie daje współpraca z pozostałymi spółkami Grupy ING. 

 

Fundamentem naszej strategii jest Zespół!

  • Podstawą działania ING Banku Śląskiego jest budowa trwałych i wartościowych relacji z klientami. Te same wartości przenosimy na relacje z pracownikami.
  • Kultura organizacyjna w naszym banku oparta jest na uczciwości, szacunku i otwartości. Przykładamy ogromna wagę do tego aby pracownicy utożsamiali się z tymi wartościami, misją i wizją Banku oraz znali swoją organizację, czuli się jej częścią. Jednym z priorytetów Banku jest dbałość i podnoszenie kwalifikacji pracowników oraz ich rozwój zawodowy.

O skuteczności naszej strategii świadczą liczne, otrzymane przez nas nagrody m.in. Top Employers 2013, Idealny Pracodawca 2012 Universum według studentów i profesjonalistów, Pożądany Pracodawca Antal International 2013.

Kogo szukamy?

Nasz zespół tworzą specjaliści z dziedziny bankowości, finansów, sprzedaży, inwestycji i ryzyka, a także prawnicy, informatycy czy specjaliści ds. HR lub marketingu. 

W zależności od kompetencji i zainteresowań możesz u nas rozwinąć swoją karierę w jednym z naszych zespołów w centrali firmy w Katowicach lub Warszawie, w jednym z naszych oddziałów na terenie całej Polski (stanowiska typu Doradca Klienta) lub współpracować z nami prowadząc własną działalność gospodarczą (Przedstawiciele Bankowi).

Ważniejsze od kierunku wykształcenia są dla nas Twoje indywidualne umiejętności oraz predyspozycje. Szukamy ambitnych i zaangażowanych osób, pragnących budować swoją karierę w innowacyjnej i prężnie rozwijającej się organizacji.