Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Hi-p Poland

http://www.hi-p.com/ »
Branża:Produkcja/Przemysł
Wielkość firmy: korporacja (>250 pracowników)
Rok założenia:1982

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: nie
Rekrutacje na staże: nie

Hi-P International z siedzibą w Singapurze, działa na rynku światowym od 29 lat, zajmując pozycję regionalnego lidera usług w sektorze telekomunikacyjnym, komputerowym, medycznym, motoryzacyjnym czy elektronicznym.

Firma dysponuje międzynarodową infrastrukturą produkcyjną, zatrudnia ponad 11,400 pracowników w 25 zakładach produkcyjnych na całym świecie (Meksyk, Singapur, Tajlandia, Polska). W Finlandii, Niemczech oraz USA działają centra obsługi klienta oraz centra techniczne.

Firma oferuje szeroką gamę usług począwszy od projektowania, rozwoju i usług inżynieryjnych, po pełny zakres produkcji. Od 6 lat Hi-P jest notowana na giełdzie singapurskiej SGX.


Polski oddział firmy Hi-P International Limited powstał w sierpniu 2005 roku. Na początku siedziba firmy mieściła się w centrum Wrocławia, gdzie w niewielkiej hali rozpoczęliśmy działalność produkcyjną. W styczniu 2007 roku otwarty został drugi zakład produkcyjny na Bielanach Wrocławskich, w którym obecnie pracuje ponad 450 osób. Firma zajmuje się wytwarzaniem produktów AGD.

Najważniejszym miejscem w naszej firmie jest oczywiście dział produkcyjny. To tutaj dzięki ciężkiej pracy rzeszy ludzi, od początku do końca powstają nasze produkty. Ale Hi-P Poland to również działy pośrednio związane z produkcją i również w tych działach największą wartością są nasi pracownicy. To właśnie ich pasja, kwalifikacje i zaangażowanie w działaniu przyczyniają się do rozwoju naszej fabryki.

Aby sprostać wymaganiom stawianym przez naszego klienta, Hi-P Poland stawia na jakość we wszystkich obszarach działalności, a politykę jakości można ująć w jednym zdaniu:


„Hi-P Poland stara sie spełniać a nawet przewyższać stawiane przez Klientów wymagania oraz cele biznesowe”