Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Grupa Żywiec

http://www.grupazywiec.pl/kariera
Branża:Inne
Wielkość firmy:korporacja (>250 pracowników)
Rok założenia:1998

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: tak
Rekrutacje na staże: tak

O nas:


  • Piwo Żywiec jest piwem warzonym nieprzerwanie już od 156 lat – jego produkcji nie zatrzymano nawet z powodu zaborów i dwóch wojen światowych! 

  • Piwo Specjal, sprzedawane w północnej i północno-wschodniej części Polski, jest największą marką regionalną w Europie? 

  • W  2011 roku Grupa Żywiec zajęła 3. miejsce w kategorii Biznes w badaniu Universum Professional Survey 2011!


Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapoznaj się z krótką informacją poniżej!

Jesteśmy firmą, która łączy kilkusetletnią tradycję warzenia piwa z nowoczesnością, która działa w oparciu o standardy oraz kulturę organizacyjną Grupy Heineken. Jesteśmy jednym z ponad 60 krajów, które tworzą
Świat Heinekena.

Zatrudniamy ponad
5300 pracowników na terenie całej Polski. Oferujemy pracę w wielu obszarach: produkcji, logistyce, sprzedaży, trade marketingu, dystrybucji, finansach, marketingu, administracji, IT, PR, HR, w dziale prawnym i innych.

Nasze browary znajdują się w Żywcu, Leżajsku, Warce, Elblągu i w Cieszynie, natomiast oddziały sprzedażowo – dystrybucyjne, na terenie całego kraju. Zarząd Grupy Żywiec ma swoją siedzibę w Warszawie.

Nasze portfolio tworzą między innymi marki Heineken, Żywiec, Strong, Desperados, Warka, Tatra, Specjal, Leżajsk, Królewskie. Oprócz piwa nasza firma dystrybuuje również wina, napoje orzeźwiające, soki i alkohole mocne.

Grupa Żywiec jest zaangażowana w takie przedsięwzięcia jak:
Open’er Festiwal, Męskie Granie, Birofilia, Maltafestival a marka Warka jest oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej na lata 2010-2014. Grupa Żywiec jest także firmą społecznie odpowiedzialną, która realizuje założenia CSR.

Zapraszamy do sprawdzenia aktualnych ofert pracy na www.grupazywiec.pl/kariera