Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Grupa Allegro

http://www.allegro.pl »
Branża:IT
Wielkość firmy: korporacja (>250 pracowników)
Rok założenia:1999

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: tak
Rekrutacje na staże: tak

O nas

Wystartowaliśmy ponad 10 lat temu. Z pasją rozwijaliśmy Allegro. Dzisiaj jesteśmy międzynarodową Grupą Allegro. Działamy w 16 krajach, posiadamy 72 serwisy e-commerce. Ale sukces nas nie zmienił. Wciąż jesteśmy sobą.

Każdego dnia patrzymy coraz dalej, tworząc nowe technologie, które zmieniają świat. Opieramy się na kreatywnej energii ponad 1500 młodych specjalistów (1/3 z nich pracuje poza granicami Polski). Naszym sercem od zawsze jest Poznań, ale polskie zespoły Grupy Allegro pracują również w Toruniu, Wrocławiu i Warszawie.


Nasza kultura


Pracujemy z pasją i zaangażowaniem nie zapominając, że życie poza pracą też jest ważne. Tworzymy społeczność, w której każdy może być sobą. Możesz przyjść do pracy ubrany jak chcesz, bo dla nas liczy się przede wszystkim, jak dobry jesteś w tym, co robisz.

U nas jest świetna atmosfera! To najczęstsza odpowiedź na pytanie, co przyciąga ludzi do Grupy Allegro. Jedną z najważniejszych wartości są dla nas współpracownicy, dlatego chętnie dzielimy się wiedzą i pracujemy razem nad kolejnymi innowacyjnymi projektami.