Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Grafton Recruitment Polska

http://www.grafton.pl »

Kariera i rekrutacja

Na sukcesy naszej firmy każdego dnia pracują konsultanci ds. rekrutacji, research`erzy i pracownicy wsparcia. To dzięki wspólnej pracy możemy pochwalić się wysokimi standardami w zakresie realizowanych celów.Budujemy długotrwałe relacje z naszymi Kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach.Aplikuj!


Aby zgłosić się do nas wystarczy wejść na naszą stronę www.grafton.pl, zapoznać się z aktualnymi ogłoszeniami i aplikować na wybraną ofertę pracy.

Na spotkania do naszych biur zapraszamy kandydatów spełniających wymagania oraz osoby, których w najbliższym czasie będziemy mogli zaprosić do kolejnych projektu rekrutacyjnego.Po rozmowie rekrutacyjnej Twoje dane zostaną wpisane do bazy kandydatów firmy Grafton Recruitment Polska. W przyszłości pozwoli to nam w pierwszej kolejności skontaktować się z Tobą w ramach pasujących do Twojego profilu rekrutacji.

Nie zwlekaj i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami pracy. Zarejestruj się w zakładce „Moje konto Grafton” i regularnie otrzymuj oferty pracy w ramach internujących Ciebie branż.