Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Gi Group Sp. z o. o.

http://gigroup.com.pl/ »
Branża:HR/Kadry/Płace
Wielkość firmy: korporacja (>250 pracowników)
Rok założenia:

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: nie
Rekrutacje na staże: nie
 
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych.
Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach w których działamy. 

W Polsce jesteśmy w pierwszej dziesiątce w rankingu agencji pracy tymczasowych, zatrudniamy ponad 20 000 pracowników tymczasowych i z roku na rok liczba ta znacznie wzrasta.

"Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż nasi konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili. Powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej."
Henry Ford


Gi Group to pierwsza włoska grupa oferująca szeroko rozumiane usługi w zakresie pośrednictwa pracy.

Gi Group we Włoszech posiada 250 oddziałów wyspecjalizowanych w usługach rekrutacji oraz selekcji pracowników tymczasowych oraz pracowników stałych. Ponad to oferuje usługi z zakresu outsourcingu, szkoleń, outplacementu oraz selekcji stanowisk najwyższego szczebla. 

Na początku 2007 roku Grupa rozpoczęła swój europejski rozwój poprzez proces przejęcia liderów agencji pracy specjalizujących się w swoim sektorze w danym kraju. 

Pierwszą agencją wyspecjalizowaną w swoim sektorze było Gi Mummie w Niemczech, kolejną Gi Worker w Polsce oraz trzecią posiadająca własną sieć oddziałów była agencja pracy we Francji.

Ponad to, Gi Group posiada swoje przedstawicielstwa w Chinach w Hong Kongu i Brazylii. W Chinach Gi Group w ramach przedsiębiorstwa z udziałem kapitału zagranicznego - joint venture oferuje usługi z zakresu operacji rekrutacji i selekcji personelu oraz zatrudnienia czasowego. W Brazylii Gi Group przejęło firmę Recursos Humanos wyspecjalizowaną w rekrutacji i selekcji personelu.

Gi Group, jest agencją pracy, której profesjonalizm
i indywidualne podejście do każdego klienta poprzez
personalizację oferty pomaga budować trwałe podstawy
sukcesu firm naszych klientów i jednostek podległych. Nasz wachlarz usług obejmuje:
  • Pracę tymczasową
  • Lease back
  • Payrolling
  • Doradztwo personalne
  • Szkolenia pracownicze
  • Search & selection