Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Fantasy Park

http://www.fantasypark.pl/ »
Branża:Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka
Wielkość firmy: korporacja (>250 pracowników)
Rok założenia:2001

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: nie
Rekrutacje na staże: nie
Nasi pracownicy mówią, że tworzą fantastyczną ekipę.
My, dzięki nim, tworzymy fantastyczną rozrywkę.

Tylko zadowoleni pracownicy mogą zapewnić firmie dynamiczny wzrost.

Działając zgodnie z tą zasadą, Fantasy Park – międzynarodowa firma zarządzająca siecią lokali rozrywkowych, stała się największą firmą tej branży w Polsce.

Nasze lokale rozrywkowe, w których mieszczą się kręgle (bowling), bilard, gry zręcznościowe, bar, dyskoteka, kafejka internetowa, znajdują się już w 10 miastach w Polsce, w obiektach CH Plaza – w Krakowie, Rudzie Śląskiej, Poznaniu, Sosnowcu, Rybniku, Lublinie, Zgorzelcu i Suwałkach, w CH Sadyba Best Mall w Warszawie oraz w CH Agora w Bytomiu oraz w Rydze na Łotwie. Siedziba centrali Fantasy Park znajduje się w Krakowie. Wkrótce otwartych zostanie 20 kolejnych centrów rozrywki na całym świecie (m.in. w Serbii, Rumunii, Bułgarii i Indiach).

Wysoką dynamikę wzrostu udaje nam się osiągnąć dzięki temu, że każdemu pracownikowi oferujemy wszystko, czego może potrzebować do rozwoju: atrakcyjne zarobki, elastyczny czas pracy, szkolenia i ścieżkę kariery, dzięki której każdy pracownik ma możliwość awansu na wyższe stanowisko.

I oferujemy jeszcze coś – możliwość pracy wśród młodych, dynamicznych osób, którzy motywują się nawzajem do osiągania celów.
 
Nasi pracownicy mówią, że tworzą fantastyczną ekipę. My dzięki nim tworzymy fantastyczną rozrywkę.
 
Jeżeli Ty też chcesz zrobić karierę w międzynarodowej firmie, albo po prostu dobrze zarabiać jeszcze w czasie studiów, jednocześnie zdobywając umiejętności niezbędne do dalszego rozwoju zawodowego sprawdź na naszej stronie internetowej www.fantasypark.pl, dlaczego warto pracować w Fantasy Park.