Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

EMINUS Knowledge Management Sp. z o.o.

http://www.eminus.pl/ »
Branża:Nauka/Edukacja
Wielkość firmy: średnia firma (10-49 pracowników)
Rok założenia:2008

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: nie
Rekrutacje na staże: nie

O firmie

Jesteśmy zespołem specjalistów połączonych przez świadomość, że sukces każdego przedsięwzięcia zależy od spójnego, atrakcyjnego i skutecznego przekazywania informacji. Treści nauczania, wizerunek, promocja produktu, reklama, wewnętrzna komunikacja przedsiębiorstwa – to wszystko elementy nieprzerwanego strumienia danych, który potrafimy kształtować i poddawać Twojej kontroli.

Nasza misja

Każda organizacja powinna skupić się na misji, dla wypełnienia której została powołana. To nie wydaje się trudne, lecz może być wielkim wyzwaniem w obliczu agresywnych przemian dzisiejszego rynku. Jednak w dłuższej perspektywie to właśnie misja spaja organizację i dlatego liderzy muszą dawać jej wyraz własnym postępowaniem oraz zachęcać pracowników do współdziałania przy jej realizacji.

Co nas wyróżnia?

Naszym klientom nie mamy do zaoferowania zalakowanych w pudełkach produktów, które zdezaktualizują się jeszcze przed rozpakowaniem. Nie chcemy również naginać do ich potrzeb projektów, które sprawdziły się gdzie indziej. Proponujemy natomiast usługę polegającą na rozpoznaniu realnych potrzeb i stworzeniu oryginalnych narzędzi, które pomogą Państwu osiągnąć zamierzone cele.

Społeczna odpowiedzialność

Naszą misję realizujemy przez odpowiedzialne realizowanie kontraktów biznesowych oraz współpracę z organizacjami pożytku publicznego. Wierzymy, że troska o ideały społeczeństwa obywatelskiego może zmienić oblicze biznesu oraz otoczenia, w którym funkcjonujemy i żyjemy.