Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Elan IT Resource Sp. z o.o.

http://www.elanit.pl »

Rekrutacja i karieraLUDZIE

Dbamy o ludzi i rolę pracy w ich życiu. Szanujemy indywidualność każdej osoby, wspierając i umożliwiając osiąganie celów zawodowych i życiowych.
Pomagamy w rozwoju kariery przez planowanie, pracę, coaching i szkolenia.
Doceniamy wkład każdego w nasz sukces — wkład naszych pracowników, klientów i kandydatów. Zachęcamy do uzyskiwania osiągnięć i nagradzamy je.

WIEDZA

Dzielimy się naszą wiedzą, naszym doświadczeniem i zasobami, aby zapewnić zarówno kandydatom jak i klientom zrozumienie, co jest ważne teraz oraz co będzie się działo na rynku pracy w najbliższej przyszłości.
Aktywnie słuchamy i korzystamy z informacji, aby poprawiać relacje, rozwiązania i usługi.
Korzystając z naszej znajomości rynku IT&T, pracujemy nad rozwojem najlepszych praktyk i ich zastosowaniem.

INNOWACJE

Jesteśmy liderem na rynku pracy. Mamy odwagę, aby wprowadzać innowacje, być pionierami i zmieniać się.
Nigdy nie akceptujemy istniejącego stanu. Stawiamy ciągłe wyzwania normom, aby znaleźć nowe i lepsze sposoby wykonywania zadań.
Rozwijamy poczucie przedsiębiorczości i podnosimy szybkość reakcji, ryzykując, że nie zawsze odniesiemy sukces, ale nigdy nie narażając Klientów na ryzyko.
Stawiamy sobie wyzwania, aby znaleźć nowe i lepsze sposoby wykonywania zadań.
Rozumienie tych wartości jako zasad wskazujących kierunek pozwala każdemu z nas właściwie działać w większości sytuacji biznesowych i osobistych, inspiruje i wspiera nas w codziennej pracy, a także pomaga znajdować najlepsze rozwiązania dla naszych pracowników, kandydatów i klientów