Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Capgemini

http://www.pl.capgemini.com »

10 powodów


Poznaj 10 najważniejszych powodów, dla których warto się na to zdecydować! 

10. Twoje wartości są naszymi wartościami

Kierujemy się siedmioma kluczowymi wartościami. Są to szczerość, odwaga, zaufanie, wolność, duch zespołu, skromność i zabawa. Jeśli te wartości są Ci bliskie, szybko się u nas zadomowisz.

9. Na pierwszym miejscu są ludzie

Poprzez naszą Kartę pracowników zachęcamy do swobodnej wymiany myśli, szacunku dla odmienności i dobrego samopoczucia w miejscu pracy dla wszystkich. 

8. Nigdy nie przestawaj się uczyć

Na Uniwersytecie Grupy Capgemini proces szkolenia odbywa się podczas kursów (wirtualnych oraz prowadzonych w salach lekcyjnych), moduły e-learning i za pomocą bogatych zasobów multimedialnych.

7. Swobodny rozwój

W miarę rozwoju kariery zawodowej Twoje cele mogą się zmienić. Chcesz skoncentrować się na czymś innym? Skierować pracę na inny tor? Służymy pomocą. 

6. Daj się zainspirować swoim kolegom

Nasza różnorodność kulturowa oznacza, że zawsze możesz nauczyć się czegoś od swoich kolegów, oni z kolei mogą uczyć się od Ciebie.

5. Wykreśl ze swojego słownika frazę „typowy dzień”

Jedyne stałe elementy to wyzwania i różnorodność. Praca, którą wykonujesz, osoby z którymi pracujesz i miejsca, które odwiedzasz, nie pozwolą Ci wpaść w rutynę.

4. Znajdź równowagę, która będzie działać na Twoją korzyść

Dążymy do tego, by nasi pracownicy zachowywali równowagę między pracą i życiem prywatnym.

3. Możesz na nas liczyć w rozwoju swojej kariery

Wciąż się rozwijamy i Ty również powinieneś. Rozwój osobisty naszych pracowników to nasz priorytet i powód, dla którego założyliśmy Uniwersytet Grupy Capgemini.

2. Twoje umiłowanie podróży

Posiadamy 300 biur w 40 krajach, co daje Ci możliwość podróżowania lub pracy w różnych miejscach na całym świecie

1. Zacznij już pierwszego dnia

Niezależnie od tego, czy przychodzisz do nas jako świeżo upieczony absolwent, czy jako wytrawny profesjonalista, już pierwszego dnia rozpoczniesz pracę nad ambitnymi projektami.