Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Business Consulting Center sp. z o.o.

http://www.bcc.com.pl »

Program stażowy


PROGRAM STAŻOWY

 

Staż w BCC to dobra okazja do zdobycia nowych doświadczeń zawodowych i zapoznania się ze światowej klasy rozwiązaniami SAP – których znajomość jest tak ceniona przez pracodawców. Staże  dają też szansę sprawdzenia w praktyce  wiedzy zdobytej na studiach, predyspozycji zawodowych oraz przekonania się, co nam daje największą satysfakcję.  

Dla naszych stażystów każdorazowo przygotowywany jest indywidualny program – indywidualny program – obejmujący również udział w ważnych wewnętrznych projektach i inicjatywach realizowanych w BCC. Wierzymy, że człowiek najłatwiej doskonali swoje umiejętności poprzez praktykę i własne działanie, dlatego powierzamy naszym stażystom odpowiedzialność za wykonywane zadania. A ponieważ wiemy też, że stawiając pierwsze kroki łatwo o potknięcia – dajemy możliwość i przestrzeń na eksperymentowanie i uczenie się na własnych błędach.

Staż jest też pierwszym krokiem do kariery w naszej firmie, gdyż często kończy się ofertą zatrudnienia. Nawiązująca się współpraca jest bardzo naturalna, jako że osoba po stażu nie tylko zna już specyfikę pracy, ale ma już za sobą pierwszy i najtrudniejszy etap adaptacji w firmie. Wielu pracowników zaczynało swoją przygodę z BCC  właśnie w taki sposób!

Staże w BCC trwają od 1 do 3 miesięcy i odbywają się w okresie wakacyjnym (czerwiec-wrzesień). Studenci otrzymują wsparcie opiekuna stażu, a także wynagrodzenie za swoją pracę.