Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Business Consulting Center sp. z o.o.

http://www.bcc.com.pl »

Jakich ludzi szukamy?


Nasze oferty pracy kierujemy zarówno do profesjonalistów z bogatym doświadczeniem zawodowym, jak również do osób młodych (studentów i absolwentów), z niewielką jeszcze praktyką na rynku pracy. Niezbędna jest dobra znajomość języka angielskiego (lub niemieckiego), aby móc swobodnie komunikować się z klientami i obcojęzycznymi kontrahentami. 
 
W zależności od profilu poszukiwanych kandydatów nasze oczekiwania różnią się oczywiście w zakresie wiedzy merytorycznej, natomiast niezmienne pozostają pewny cechy osobowościowe, które charakteryzują wszystkich pracowników BCC. 
 
Z uwagi na charakter pracy – wysoko wyspecjalizowane usługi dla klientów biznesowych – poszukujemy osób, które dużo wymagają od siebie i innych, lubią zdobywać nowe umiejętności i podejmować ambitne wyzwania. Duży nacisk kładziemy na samodzielne realizowanie powierzonych obowiązków i odpowiedzialność za ich efekty. Przy takim charakterze pracy, najłatwiej radzą sobie osoby wewnętrznie zorganizowane o dużej samodyscyplinie, potrafiące ułożyć sobie plan dnia i go zrealizować. 
 
Pracujemy zespołowo, dlatego zależy nam na ludziach komunikatywnych, którzy potrafią wysławiać się w sposób precyzyjny i poprawny, otwartych na inne osoby i łatwo nawiązujących nowe kontakty. Bardzo ważna jest też chęć i umiejętność dzielenia się wiedzą oraz wspieranie całego zespołu posiadanym doświadczeniem lub radą. 
 
Nie jest dla nas natomiast ważne miejsce zamieszkania – w dużej mierze praca konsultantów związana jest z podróżami służbowymi, które można rozpoczynać z każdego miejsca w Polsce lub za granicą. Z uwagi na miejsce zamieszkania, konsultanci są przypisani do odpowiedniego biura BCC zlokalizowanego w Złotnikach pod Poznaniem, Warszawie, Krakowie lub Bydgoszczy.   
 
Podsumowując, możemy powiedzieć, że poszukujemy ludzi ambitnych, którzy:
  • są zainteresowani najnowszymi technologiami
  • chcą się nieustannie rozwijać 
  • nie boją się wyzwań
  • sprawnie posługują się językiem angielskim 
Ale przede wszystkim staramy się, aby wszyscy ludzie w BCC (bez wyjątku) byli otwarci, sympatyczni i z poczuciem humoru!