Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Business Consulting Center sp. z o.o.

http://www.bcc.com.pl »

Rozwój w BCC


Rozwój w BCC rozumiemy na kilka sposobów i traktujemy go bardzo poważnie. Ponieważ naszym kapitałem są ludzie, zdobywanie i rozwijanie kompetencji oraz umiejętności traktujemy też jako doskonałą inwestycję w życie całej firmy. 
 
Misję tę zaczynamy od stworzenia środowiska, które samo w sobie gwarantuje duże możliwości uczenia się i poszerzania kwalifikacji. W tym ujęciu „dobrego zaplecza” rozwój w BCC to:
  • dostęp do nowoczesnych technologii IT (jesteśmy partnerem liderów światowego rynku IT - SAP, Microsoft, Oracle, Adobe i in.; posiadamy nowoczesne data center) 
  • uczestnictwo w innowacyjnych projektach (często pionierskich w skali kraju i Europy) 
  • praca dla najlepszych przedsiębiorstw w różnych branżach (każdy projekt jest inny i przynosi nowe doświadczenia) 
  • współpraca w środowisku międzynarodowym (50% przychodów BCC pochodzi z projektów za granicą).
Ale rozwój to nie tylko nowe doświadczenia i umiejętności. To także coraz szerszy zakres odpowiedzialności, związany z awansem pionowym – obejmowaniem nowych funkcji w firmie. Wszystkie osoby, zajmujące obecnie stanowiska kierownicze, pracują w BCC od kilku lat i przeszło ścieżkę awansu podobną do przedstawionej poniżej. W miarę rozwoju naszej firmy pojawiają się nowe możliwości. Dlatego także dla Ciebie droga do najbardziej odpowiedzialnych funkcji w BCC jest otwarta.
 
Osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z systemem SAP (studenci, absolwenci) dedykujemy specjalny program adaptacyjny, który polega na przyjaznym wprowadzeniu w nowe środowisko pracy. 
 
Na pierwsze miesiące pracy w BCC proponujemy zintegrowany cykl szkoleń merytorycznych (wewnętrznych i zewnętrznych), które zaznajamiają z systemem SAP, metodyką projektową, organizacją i narzędziami pracy. Cały 
proces zdobywania i pogłębiania wiedzy odbywa się pod okiem przełożonego lub indywidualnie przydzielanego mentora, który wyznacza kolejne zadania do wykonania, przygląda się postępom i koryguje ewentualne pomyłki. 
 
Uważamy jednak, że najszybciej wiedzę zdobywa się w praktyce, dlatego nawet początkujący konsultanci uczestniczą w projektach realizując proste zadania pod czujnym okiem starszych kolegów i koleżanek.