Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Business Consulting Center sp. z o.o.

http://www.bcc.com.pl »

Co nas wyróżnia?


 

BCC jako organizacja łączy w sobie wiele aspektów pracy – paradoksalnie czasami mogą się wydawać sprzeczne ze sobą. My jednak wiemy, jak je spójnie zintegrować w jedną całość a nawet więcej – wiemy, jak przekuć je w sukces! Mówiąc wprost: każdy znajdzie u nas coś dla siebie. 
 
Zadowolenie z pracy zależy nie tylko od atrakcyjnego wynagrodzenia. Ważne jest to, czym się zajmujesz, o czym decydujesz, jakie masz perspektywy i możliwości dalszego rozwoju. Wreszcie, istotna jest przyjazna atmosfera - klimat wzajemnego zaufania, szacunku i kreatywnej współpracy. Nie bez znaczenia jest fakt, że wszyscy zwracamy się do siebie po imieniu (od stażysty po prezesa). Tworzymy młody zespół, którego średnia wieku wynosi ok. 33 lata. 
 
 
Lokalnie czy globalnie?
 
Pracujemy w międzynarodowym środowisku. Projekty, które realizuje BCC, kierowane są m.in. do dużych korporacji z krajów całego świata. Ponieważ współpraca z klientem zawsze jest najbardziej efektywna w bezpośrednim kontakcie, konsultanci podczas projektów odwiedzają zakątki nie tylko Europy (Niemiec, Finlandii, Holandii, Belgii i Innych) lub Stanów Zjednoczonych, ale również bardziej egzotycznych krain. 
 
Pomimo tak szerokich horyzontów, BCC jest spółką o całkowicie polskim kapitale. Posiadamy swoje biura w czterech miastach Polski, starając się wychodzić naszym pracownikom naprzeciw, dając im możliwość pracy jak najbliżej domu i rodziny. Młodym osobom chętnym do relokacji, pomagamy w adaptacji w nowym mieście poprzez specjalny program. 
 
 
Korporacyjnie czy kameralnie?
 
W grupie BCC zatrudnionych jest ponad 250 osób. Nie jest to mało, dlatego dbamy o właściwą organizację pracy i strukturę. Stawiamy na przejrzyste zasady, które w jednakowym stopniu dotyczą każdego z nas i za które solidarnie odpowiadamy. To daje poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji w pracy. 
 
Jednocześnie wciąż mamy poczucie, że strategia firmy kształtowana jest w dużej mierze przez nas samych. Wszelkie dobre pomysły, propozycje lub własne projekty nie są w BCC hamowane przez sztywne procedury korporacyjne – zachęcamy naszych pracowników do wyrażania swoich opinii, bo to również dzięki nim powstają innowacyjne rozwiązania. Liczymy też na dobre relacje i partnerstwo. Podstawową wartością, którą wyznajemy, jest szacunek do każdego pracownika, należny mu bez względu na zajmowane stanowisko. 
 
 
Informatyka czy biznes?    
 
System SAP jest najbardziej rozpoznawalnym na świecie zintegrowanym systemem zarządzania, a my od kilku lat z dumą niesiemy zasłużone miano lidera na rynku wdrożeń SAP. Pasjonaci IT znajdą u nas duże pole do realizacji swoich zainteresowań – posiadamy mocno rozbudowaną strukturę teleinformatyczną, najnowsze rozwiązania technologiczne, nie wspominając już o supernowoczesnym centrum outsourcingowym. 
 
Ale to nie wszystko… Dzięki zróżnicowanym projektom dla firm z odmiennych sektorów gospodarczych, nasi konsultanci zdobywają doświadczenia zawodowe, często unikalne w skali kraju oraz nabywają tajniki wiedzy specyficzne dla danej branży (automotive, telekomunikacyjnej, spożywczej, chemicznej, medialnej, budowlanej, itp.).