Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

BorgWarner Poland Sp. z o.o.

www.borgwarner.com »
Branża:Motoryzacja
Wielkość firmy: korporacja (>250 pracowników)
Rok założenia:2008

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: tak
Rekrutacje na staże: tak
BorgWarner Poland Sp. z. o. o. jest częścią światowego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów i systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych w pojazdach. Firma specjalizuje się między innymi w produkcji turbosprężarek dla branży motoryzacyjnej. W roku 2013 w okresie dynamicznego rozwoju firmy, rozbudowano i uruchomiono dwie nowe fabryki, dzięki czemu poszerzono portfolio o dodatkowe produkty, takie jak układy kontroli i sterowania przekładni automatycznych oraz łańcuchów rozrządu. W tym samym roku uruchomiono również nowoczesne Rzeszowskie Centrum Techniczne.
 
Dzięki realizowanej strategii oraz zaangażowaniu ludzi, którzy stanowią fundament tej firmy, obecnie jesteśmy europejskim liderem w produkcji tych urządzeń. Technologie, jakie firma stosuje, przyczyniają się do zmniejszenia zużycia paliwa i emisji substancji szkodliwych. Zakłady produkcyjne zlokalizowano w miejscowości Jasionka w Podkarpackim Parku Naukowo - Technologicznym – Areopolis, naprzeciwko Portu lotniczego Rzeszow - Jasionka.
 
Aktualne ogłoszenia o pracę znajdują się na stronie: www.pracuj.pl. Dokumenty aplikacyjne można również przesyłać na adres: rekrutacja@borgwarner.com.
 
Prowadzimy całoroczny nabór na praktyki szkolne i studenckie. Oferujemy praktyki studentom jak i absolwentom. Osoby zainteresowane prosimy kierować dokumenty aplikacyjne pod adres: praktyki@borgwarner.com.