Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

Boomgaarden Medien

http://www.atrexpress.com.pl/ »
Branża:Produkcja/Przemysł
Wielkość firmy: mała firma (1-9 pracowników)
Rok założenia:1997

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: nie
Rekrutacje na staże: nie
Boomgaarden Medien to wydawnictwo od 14 lat zajmujące się profesjonalnym wydawaniem czasopism branżowych. Obecnie główne obszary działalności naszego wydawnictwa to: dwutygodnik atr express – aktualności techniki rolniczej oraz atb – aktualności techniki budowlanej. Poniżej krótka charakterystyka:

aktualności techniki rolniczej atr - dwutygodnik adresowany do producentów, importerów, dealerów maszyn i urządzeń rolniczych, ogrodniczych, komunalnych i leśnych, dużych przedsiębiorstw z własnymi warsztatami naprawczymi oraz właścicieli gospodarstw rolnych o powierzchni powyżej 50 ha.

aktualności techniki budowlanej atb - ogólnopolski, bezpłatny miesięcznik branżowy. Zakres poruszanej tematyki obejmuje zagadnienia związane z rynkiem maszyn budowlanych, drogowych i komunalnych. W czasopiśmie przedstawiamy najnowsze trendy w budowie maszyn, przegląd bieżącej oferty rynkowej, opinie użytkowników oraz aktualności branżowe. Informacje zawarte w magazynie atb, są źródłem najbardziej aktualnej wiedzy z zakresu techniki budowlanej dla firm, które oferują, użytkują maszyny i urządzenia budowlane, drogowe oraz komunalne.


KARIERA I REKRUTACJA

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowiska sprzedaży reklam i ogłoszeń oraz redaktora w obu branżach – rolniczej i budowlanej. Od kandydatów oczekujemy zaangażowania, inwestycji w siebie i chęci zdobywania wiedzy, którą chcemy przekazać.