Zostań młodym profesjonalistą!

Zdobądź pracę swoich marzeń!

ZAREJESTRUJ SIĘ

sonda

Wizytówka

BioStat Sp. J.

http://www.biostat.com.pl/ »
Branża:Inne
Wielkość firmy: średnia firma (10-49 pracowników)
Rok założenia:2002

Praktyki i staże:

Rekrutacje na praktyki: nie
Rekrutacje na staże: nie
Nasi eksperci już blisko 10 lat świadczą dla Państwa usługi badawcze i konsultingowe w różnych obszarach społeczno gospodarczych. Misją firmy BioStat jest umożliwienie klientom osiągnięcia maksymalnego wzrostu wartości przedsiębiorstwa poprzez optymalne wykorzystanie informacji, możliwe dzięki dostarczeniu najwyższej jakości usług z zakresu badań i analiz ilościowych. BioStat to nowoczesna firma badawcza działająca na styku ekonomii i medycyny.Tworzymy zespół złożony z doświadczonych ekspertów, data managerów i analityków, zajmujących się zagadnieniami praktycznego zastosowania metod w biznesie.
BioStat - nasza firma badawcza to gwarancja sumienności i rzetelności, to pewność poprawnie wykonanych analiz. Zapewniamy naszym klientom indywidualne, skoncentrowane na ich potrzebach podejście do projektów badawczych.
Nieustannie dążymy do podnoszenia poziomu świadczonych usług. Wyrazem naszej troski o najwyższą jakość obsługi jest rozpoczęcie procedury wdrażania systemu zarządzania jakością według normy ISO 9001.

Główne produkty:


produkt [foto] Oferujemy aktualne teleadresowe bazy lekarzy poszczególnych specjalności. Obecnie w sprzedaży posiadamy:
Baza danych lekarzy:

- ginekologów
- laryngologów
- dermatologów
- okulistów
- neurologów
- kardiologów
- endokrynologów
- internistów
- stomatologów                  
Każdą bazę mogą Państwo zakupić w promocyjnej cenie.
produkt [foto] Prowadzimy badania opinii i satysfakcji pracowników z wykorzystaniem aplikacji online. Podstawowe zalety prowadzonego w ten sposób badania to:
- Możliwość prowadzenia badania równolegle w wielu lokalizacjach
- Optymalizacja czasu realizacji badania
- Poprawa jakości danych
- Większa anonimowość pracownika, co zwiększa jego zaufanie do badania
- Efektywna analiza danych .
Nasze narzędzia do badań pracowniczych online pozwalają na realizację: badania satysfakcji pracowników, badań komunikacji wewnętrznej (audyt komunikacji wewnętrznej), badań 360 oraz badań 180.
Projekty realizowane są za pomocą nowatorskiej platformy dedykowanej do badań online, zapraszamy do zapoznania się z naszymi możliwościami.